reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

W temacie zastrzyków dodam że mnie czasami boli jak trafie w miejsce poprzedniego wkucie.Po kilku opakowaniach ciężko znaleźć odpowiednie miejsce i czasem trafiam na minę:-) :) ale generalnie jest ok.Zastrzyki robię pod katem 90 stopni ale to chyba kwestia indywidualna jak to widzę u Was.Jestem teraz w18 tc i generalnie trudniej złapać fałdkę i ciekawa jestem kiedy dziewczyny zaczęłyście kuć się w udo.
Pisałyście dziewczyny o swoich obawach związanych z ciążą to dotyczy każdej zwłaszcza jeśli ktoś jest tak doświadczony przez los jak my.Ja wizytę mam za dwa tygodnie i już mnie nosi i ciężko odpędzić czarne myśli.Myślę że gdy zacznę czuć ruchy dziecka to trochę się uspokoję.
 
reklama
@Lu_cy mozesz sama robic w sokowniku najlepiej z jablkiem wtedy lepiej sie pije. Mozesz robic surowki i kisic. Gotowac z ego zupe, a kiszonke wypijac

@Irenaa to cie nie pociesze. Z jednej strony ruchy sa cudowne i uspokajaja, a z drugiej strony niosa stres czy nie za duzo, czy nie za malo. Na pewno superasnie
 
@Destino pewnie masz rację że ten niepokój zawsze pozostanie.Chyba to nasza taka natura bo mężczyźni do wszystkiego podchodzą bardziej racjonalnie.Mój próbuje wyciszać moje niepokoje a za chwilę mówi,że co ma być to będzie i nic na to nie poradzimy.Niby ma rację ale mnie to strasznie wkurza..
 
@Irenaa moj mowil, ze wszystko bedzie dobrze i zawsze ze stoickim spokojem. Dobrze, ze mezczyzna stanowi przeciwwage, bo bysmy zwariowaly od tych strachow

@Lu_cy mam, ale za chiny nie umiem sobie przypomniec. Mam w tej ciazy dziure zamiast mozgu. Jak sobie przypomne to napisze
 
reklama
Do góry