reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@witch84 zdaje sobie sprawę,że wynik jest w normie ale tak powoli zaczynam się niecierpliwić i doszukiwać nie wiadomo czego.W marcu jak robiłam betę to progesteron miałam ponad 40 a ciąża była biochemiczna.Po niedzieli zrobię test to zobaczymy.Człowiek czasem traci cierpliwość a tu i tak niczego nie da się przeskoczyć
 
reklama
Witam dziewczyny długo się nie odzywałam również poroniłam równo rok temu ale zaszłam miesiąc po lyzeczkowaniu w kolejna ciążę i urodziła mi się zdrowa córeczke 6 kwietnia.
Napewno uda sie każdej z was zajść w wymarzona ciążę i trzymam za was kciuki [emoji110][emoji110] a to moja księżniczka, trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze :*
A dziewczynom w ciąży życzę dużo zdrowia i szczęścia :*


FB_IMG_1527015665326.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1527015665326.jpg
    FB_IMG_1527015665326.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 428
Witam dziewczyny długo się nie odzywałam również poroniłam równo rok temu ale zaszłam miesiąc po lyzeczkowaniu w kolejna ciążę i urodziła mi się zdrowa córeczke 6 kwietnia.
Napewno uda sie każdej z was zajść w wymarzona ciążę i trzymam za was kciuki [emoji110][emoji110] a to moja księżniczka, trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze :*
A dziewczynom w ciąży życzę dużo zdrowia i szczęścia :*


Zobacz załącznik 860316
Gratulacje!!Śliczna dziewczynka.Życzę dużo zdrówka dla całej rodzinki;oby twoje życzenia kiedyś się spełniły
 
Napewno sie uda ja tez myślałam wtedy że mi się nie uda już zajść ciążę a jak zajdę to będzie powtórka z sytuacji, bądźcie dziewczyny dobrej myśli uda sie napewno [emoji110][emoji110] musicie być silne [emoji123][emoji123] a reszta przyjdzie sama
A ja bardzo dziękuję :*!
 
Dziewczyny chciałabym poprosic o kolejna porade, jako ze z gin widze sie za ponad 2 tyg.
Czy po lyzeczkowaniu i zwiazanej z nim hustawce hormonalnej powinnam lykac witaminki dla planujących ciaze, czy nalezy zrobic od nich przerwe? Zakupilam sobie Femibion 0.
 
@Totois30 Jeju, taaak fsjnie, że wszystko jest pięknie. Gratuluje z całego serduszka :***
@Ania199 CUDO!! Taka mała, prześliczna kruszynka! Gratulacje:):* A miałaś w ogóle @ po zabiegu, czy odrazu byłaś w ciąży?:*
 
@Syl92 miałam jedna (dostałam szybko po 20-24 dniach) , lekarz kazał poczekać 3 miesiące, miałam w planach poczekać ale jednak się nie udało :) jedyne co usłyszałam to sie Pani pospieszyla
Dziękuję bardzo :*
 
reklama
Do góry