reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Ania199 Aaa to szybciutko dostałaś @:) U mnie się strasznie ociąga i już też mam schizy, że może udało się odrazu, bo betaHCG bardzooo wolno spada a to 5 tyg po :(
 
reklama
@Syl92 czytałam kiedyś na internecie ze są i takie przypadki więc może Ci sie udało, a jak nie to zaczniesz nowy cykl i sie napewno uda :) Głowa do gory :):*
 
@Ania199 Napewno masz rację, tylko strasznie wkurza mnie to, że nie wiem na co się nastawiać :( chciałabym zacząć już dalszy rozdział, a nie wracać ciągle do poronienia i się tym katować...
 
@Syl92 ja wyjechałam z mężem za granice po tym wszystkim żeby zapomnieć trochę i zająć się praca ale okazało się że jestem w ciąży. Zajmij się czymś wiem ze łatwo mówić ale wtedy szybciej Ci czas zleci i sie wszystko ułoży :* ale trzeba czasu, Ale po poronieniu to człowiek jest w gorącej wodzie kapany :) wiem jak to jest
 
@Ania199 Może nie to, że już bym chciała być w ciąży, bo chciałam porobić te badania..ale chciałbym wiedzieć na czym stoję. Czy czekać mam na @ i te zgagi to zabieg okoliczności, czy coś się dzieje w kierunku dzidzi:( Fakt, jak się nie planuje pl z reguły szybko wszystko się toczy :)
 
Gratuluję, wszystkiego dobrego Wam życzę... :) Urodziłaś naturalnie czy cc? Dużo zdrówka dla dzidzia i dla Ciebie! :-) :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry