reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@kasiula222 Moim zdaniem nie ;) tym bardziej, że plamisz, a nie mocno krwawisz także na spokojnie:)
Dokładnie. Jeżeli jest to tylko brudzenie/plamienie, to myślę, że nie ma powodów do zmartwień.
Ja najbardziej krwawiłam w 3 dzień po zabiegu i wtedy też bardzo bolał mnie brzuch, jakbym miała żyletki w macicy. Coś okropnego. Ale na następny dzień po bólu nie było śladu i krwawienie przeszło jak ręką odjął i już tylko lekko plamiłam. Miałaś zabieg kilka dni po mnie więc pewnie lada dzień się wszystko uspokoi tak jak u mnie. Teraz czekamy na okres [emoji6] Chociaż ja już czuję jak mi libido się bardzo podniosło - w ciąży nie miałam w ogóle ochoty. A od dwóch dni mnie nosi... Niby po zabiegu trzeba 2 tygodnie sie powstrzymać od seksu, ale ja nie wiem, czy wytrzymam.... Co myślicie?
 
reklama
Kasiula mialam zabieg w piatek i krwawienie przeszlo w plamienie wczoraj. Dzis juz wkladki zamiast podpasek. Jesli nie masz skrzepow to bylabym spokojna

@alla31 super wiesci, to na kiedy termin wychodzi, styczen?
Wstępnie 12 styczeń [emoji4] Już trochę zaczynam się cieszyć , poprzednia ciąża zatrzymała się już właściwie na samym początku tylko do poronienia doszło po 3 tygodniach..A teraz poki co zaszliśmy już dalej [emoji6] cały czas mam przed oczami ta pikajaca kropeczke[emoji7]
 
Dokładnie. Jeżeli jest to tylko brudzenie/plamienie, to myślę, że nie ma powodów do zmartwień.
Ja najbardziej krwawiłam w 3 dzień po zabiegu i wtedy też bardzo bolał mnie brzuch, jakbym miała żyletki w macicy. Coś okropnego. Ale na następny dzień po bólu nie było śladu i krwawienie przeszło jak ręką odjął i już tylko lekko plamiłam. Miałaś zabieg kilka dni po mnie więc pewnie lada dzień się wszystko uspokoi tak jak u mnie. Teraz czekamy na okres [emoji6] Chociaż ja już czuję jak mi libido się bardzo podniosło - w ciąży nie miałam w ogóle ochoty. A od dwóch dni mnie nosi... Niby po zabiegu trzeba 2 tygodnie sie powstrzymać od seksu, ale ja nie wiem, czy wytrzymam.... Co myślicie?
Tak kilka dni po Tobie miałam zabieg ale mnie nic nie bolało po zabiegu i krwawić też nie krwawilam za bardzo ..w miarę delikatnie . No moje libido bez szału spokojnie wytrzymam ;)
 
Dziękuję @gosia100 za pamięć i całej reszcie również. Przyznam się ze przez ostatnie dni mało tu zaglądam bo jest ciężko. Mały chory no to chory, trudno. Tylko tyle że kaprysny a moje nerwy chwilami puszczają. W domu trzeba wszystko ogarnąć i do tego te męskie prace mi doszły jak koszenie trawnika i takie tam.

A mąż praktycznie do dziś cierpiał. Dziś już nie dostawał ketonalu a z godzinę temu przyszły dziś wyniki z sanepidu i jednak była u niego ta "gorączka krwotoczna z zespołem nerkowym" czyli wirus hanta. Nic więcej nie wiem.
 
Tak kilka dni po Tobie miałam zabieg ale mnie nic nie bolało po zabiegu i krwawić też nie krwawilam za bardzo ..w miarę delikatnie . No moje libido bez szału spokojnie wytrzymam ;)
To poczekaj jeszcze te 3-4 dni, może Ciebie też dopadnie [emoji6]
Plamieniem się w każdym razie nie przejmuj. Kiedy idziesz na kontrolę?
 
Myślałam pójść może w lipcu przed staraniem się .Tylko muszę sobie dobrego gina znaleźć .
Wydaje mi się, że mimo wszystko te 2-3 tygodnie po zabiegu kontrolnie powinnaś iść na jakąś wizytę. Dla własnego spokoju i rozeznania sytuacji.
A skąd jesteś? Mogę Ci polecić kogoś z Poznania, albo z Warszawy.
 
reklama
@kasiula222 To poszukaj może na znany lekarz...masz opinie pacjentek, może jakiś specjalista Cię zainteresuje :)
Około 4 tygodni po zabiegu powinno się sprawdzić co tam się dzieje, albo po pierwszej @ jak się w miarę szybko pojawi (do 6 tygodni od zabiegu) tak mój lekarz twierdzi:*
 
Do góry