reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki, które mnie kojarzą :)
Dziękuję za kciuki.
Szymuś ( o ile tak zostanie) urodził się o 13:21, waga 3740 gram ( a przewidywali 2850) i 54cm. Dostał 10 pkt.
Jestem bardzo szczęśliwa, że już po wszystkim. Nie mam zdjęcia ale jak będę mieć to pokaże :)
Ja czuję się nawet dobrze.:)
Gratulacje ;) Czekamy na zdjęcie:)
 
reklama
Witam dziewczyny długo się nie odzywałam również poroniłam równo rok temu ale zaszłam miesiąc po lyzeczkowaniu w kolejna ciążę i urodziła mi się zdrowa córeczke 6 kwietnia.
Napewno uda sie każdej z was zajść w wymarzona ciążę i trzymam za was kciuki [emoji110][emoji110] a to moja księżniczka, trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze :*
A dziewczynom w ciąży życzę dużo zdrowia i szczęścia :*


Zobacz załącznik 860316
Dajesz nam nadzieję. Marzy mi się taki sam scenariusz!
 
Dziewczyny chciałabym poprosic o kolejna porade, jako ze z gin widze sie za ponad 2 tyg.
Czy po lyzeczkowaniu i zwiazanej z nim hustawce hormonalnej powinnam lykac witaminki dla planujących ciaze, czy nalezy zrobic od nich przerwe? Zakupilam sobie Femibion 0.
Ja jak byłam w ciąży, to brałam Femibion 1 i teraz też kupiłam, bo nawet nie wiedziałam, że jest Femibion 0. Porównałam sobie ulotki i w 0 jest napisane, że jest dla kobiet w 1 trymestrze więc myślę, że to, że teraz biorę 1 to nie kłopot.
 
Ja jak byłam w ciąży, to brałam Femibion 1 i teraz też kupiłam, bo nawet nie wiedziałam, że jest Femibion 0. Porównałam sobie ulotki i w 0 jest napisane, że jest dla kobiet w 1 trymestrze więc myślę, że to, że teraz biorę 1 to nie kłopot.
Dzięki ;) jak tam, dzialacie juz czy czekacie? :) mi libido tez juz wraca ale boje sie jak ognia, ze to duzo za wcześnie i ze jeszcze skonczy sie na jakims stanie zapalnym, wiec sie wstrzymujemy
 
Dziewczynki, które mnie kojarzą :)
Dziękuję za kciuki.
Szymuś ( o ile tak zostanie) urodził się o 13:21, waga 3740 gram ( a przewidywali 2850) i 54cm. Dostał 10 pkt.
Jestem bardzo szczęśliwa, że już po wszystkim. Nie mam zdjęcia ale jak będę mieć to pokaże :)
Ja czuję się nawet dobrze.:)
Gratulacje :)
 
@nafoczka, a ty kogo polecasz bo ja tez te okolice...
jak na tę okolice to tylko Przybycienia. Ja w Rz byłam u 5-6 lekarzy i nikt nic mi nie zaproponował szczególnego po 4 poronieniach choć moja gin polecam ale na dalszym etapie ciąży

Wieczorem odniose sie do reszty postow kochane, badanie super! 6.4 cm ma dzidzia, pappa i beta tylko zmniejszylo ryzyko, maly skakal rece do buzi bral byl boski:) ryzyko w kilkunastu tysiacach, wszystko na swoim miejscu jestem przeszczesliwa:) i ku zdziwieniu mojej intuicji cos mu strerczalo miedzy nogami! Ale jeszcze nie wiadomo na pewno ale wiadomo bedzie bosko byle zdrowe:)ojejujeju:):):):)
Kochana cudownie ♡

Dziewczynki, które mnie kojarzą :)
Dziękuję za kciuki.
Szymuś ( o ile tak zostanie) urodził się o 13:21, waga 3740 gram ( a przewidywali 2850) i 54cm. Dostał 10 pkt.
Jestem bardzo szczęśliwa, że już po wszystkim. Nie mam zdjęcia ale jak będę mieć to pokaże :)
Ja czuję się nawet dobrze.:)
Wiemy wiemy jakie to szczęście i gratulujemy bo ja dopiero co pamietam jak ci się udało :D

To która teraz uzupełni nasza listę?
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
 
@nafoczka ano cudownie bardzo:) kolejne megapoklady zdrowka dla was:* a do tej listy dopisac sie na dole na watku i Ty to potem zmoderujesz czy gdzies indziej przesylac info:) bardzom chetniem siem dopiszem:):):):)

Dziewczyny ja od razu bralam witaminki inne dziewczyny chyba tez, w ciazy organizm czerpie z zapasow, a nie znacie dnia ani godziny:) osobiscie polecam prenatal uno, nie badalam mutacji ale tam jest kwas foliowy metylowany, czyli lepiej przyswajalny a ponoc bardzo duzo z nas nie przyswaja go prawidłowo
 
Dziewczyny chciałabym poprosic o kolejna porade, jako ze z gin widze sie za ponad 2 tyg.
Czy po lyzeczkowaniu i zwiazanej z nim hustawce hormonalnej powinnam lykac witaminki dla planujących ciaze, czy nalezy zrobic od nich przerwe? Zakupilam sobie Femibion 0.
Ja bralam i przed ciąża witaminy więc na pewno Ci nie. Zaszkodzi :-)
 
reklama
Wieczorem odniose sie do reszty postow kochane, badanie super! 6.4 cm ma dzidzia, pappa i beta tylko zmniejszylo ryzyko, maly skakal rece do buzi bral byl boski:) ryzyko w kilkunastu tysiacach, wszystko na swoim miejscu jestem przeszczesliwa:) i ku zdziwieniu mojej intuicji cos mu strerczalo miedzy nogami! Ale jeszcze nie wiadomo na pewno ale wiadomo bedzie bosko byle zdrowe:)ojejujeju:):):):)
Super! :*
 
Do góry