reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny wczoraj robiłam progesteron w 21 dc wynik 21,70 ng/ml.Biorę duphaston 2x1 i luteine wieczorem.Czytałam gdzieś ze duphaston nie ma wpływu na wynik a luteina tak.Wiecie coś na ten temat bo sam wynik chyba jest ok?
 
@nafoczka zdrowia dla chłopaków :) biedy ten Twój mąż. Najważniejsze żeby znaleźć co mu dolega i szybko wdrążyli leczenie.
Wczoraj na usg było widać pecherzyk, jeszcze za wcześnie bo to dopiero 5 tc. Mam się oszczędzać, nie wieszać firanek, nie wolno mi skakać, ogólnie wypoczynek i relaks. Łatwo powiedzieć turniej zrobić :p 5 czerwca nam iść na usg. Termin mam na 22 stycznia. Muszę wyluzować, choć znając mnie to będzie ciężko ;)
 
@nafoczka Nie wiem co to za wirus, ale sama nazwa jednostki chorobowej brzmi groźnie. Mam nadzieję, że to jednak jest do opanowania i M zaraz będzie śmigał jak nowonarodzony.

@porcelana Mi lekarz mówił, żeby wstrzymać się do pierwszej @ ze względu na możliwość łatwiejszego wdania się infekcji.

@Irenaa Tak jak napisałaś - duphaston jest sztucznym progesteronem, który nie wychodzi w badaniu. Luteina jest naturalna, więc jak najbardziej w wyniku jest uwzględniona. Jednak nie pomogę jeśli chodzi o poziom progesteronu w czasie brania luteiny - na chłopski rozum, jeśli jest w normie, to luteina jest potrzebna (a sam poziom świadczy że przyjmujesz w dobrej dawce).
 
Wieczorem odniose sie do reszty postow kochane, badanie super! 6.4 cm ma dzidzia, pappa i beta tylko zmniejszylo ryzyko, maly skakal rece do buzi bral byl boski:) ryzyko w kilkunastu tysiacach, wszystko na swoim miejscu jestem przeszczesliwa:) i ku zdziwieniu mojej intuicji cos mu strerczalo miedzy nogami! Ale jeszcze nie wiadomo na pewno ale wiadomo bedzie bosko byle zdrowe:)ojejujeju:):):):)
 
Wieczorem odniose sie do reszty postow kochane, badanie super! 6.4 cm ma dzidzia, pappa i beta tylko zmniejszylo ryzyko, maly skakal rece do buzi bral byl boski:) ryzyko w kilkunastu tysiacach, wszystko na swoim miejscu jestem przeszczesliwa:) i ku zdziwieniu mojej intuicji cos mu strerczalo miedzy nogami! Ale jeszcze nie wiadomo na pewno ale wiadomo bedzie bosko byle zdrowe:)ojejujeju:):):):)
Gratuluje! Zazdroszczę bardzo
 
reklama
Wieczorem odniose sie do reszty postow kochane, badanie super! 6.4 cm ma dzidzia, pappa i beta tylko zmniejszylo ryzyko, maly skakal rece do buzi bral byl boski:) ryzyko w kilkunastu tysiacach, wszystko na swoim miejscu jestem przeszczesliwa:) i ku zdziwieniu mojej intuicji cos mu strerczalo miedzy nogami! Ale jeszcze nie wiadomo na pewno ale wiadomo bedzie bosko byle zdrowe:)ojejujeju:):):):)
Gratulacje !Takich wiadomości nam tutaj potrzeba.Poczekamy zobaczymy jak tam z Twoją intuicją;).
 
Do góry