reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, a jak to jest z tą grupą krwi? Ja mam BRh- (ujemny). Czyli dostanę jakiś dodatkowy zastrzyk z immunoglobulina, tak?

P.S. Zaczynam coś czuć, chyba się zaczyna coś dziać, i to już chyba nie moja psychika. Możliwe, że tak szybko???

@porcelana ja też jestem Rh- i przy wyjściu ze szpitala dostałam ten zastrzyk. U mnie bardzo tego pilnowali i nawet pielęgniarki mówiły, że nie wychodźcie bez niego.
 
reklama
@membaris duphaston to inna luteina, generalnie progesteron, ale stwierdzilam ze bede sluchac lekarza i zeszlam z tej 1 tabletki, biore rano i wieczorem.. @porcelana tak tak, mozliwe w kazdej chwili, ale czujesz bole brzucha?:* @kasiula222 ja nigdy nie bylam w takiej sytuacji, pisz co tam:*
Już przeszło, tylko wczoraj przed snem bolał, ale chyba jeszcze nie za słabo.
 
Jak ja leżałam w szpitalu to lekarze mówili że mogę poronić po tych czopkach za dzień dwa lub trzy...nie ma na to reguły. Dlatego cieszę się że jeszcze w ten sam dzień wszystko się zadziało. Ale u mnie, serce mojego aniołka nie biło już od ok 2 tyg., więc organizm już sam sobie z tym poradził. Nie martw się wszystko będzie w porządku, potrzeba po prostu więcej czasu...
 
reklama
Jak ja leżałam w szpitalu to lekarze mówili że mogę poronić po tych czopkach za dzień dwa lub trzy...nie ma na to reguły. Dlatego cieszę się że jeszcze w ten sam dzień wszystko się zadziało. Ale u mnie, serce mojego aniołka nie biło już od ok 2 tyg., więc organizm już sam sobie z tym poradził. Nie martw się wszystko będzie w porządku, potrzeba po prostu więcej czasu...
U mojego maluszka też już koło dwuch tyg nie bije ...więc by poszło szybko .
 
Do góry