reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem umowiona na poniedzialek 14.05 do lekarza z nfz. Umowilam sie do niego tylko po to, zeby miec badania za darmo. Zobaczę co ten powie. Kurcze- zalezalo mi ma tym u ktorego bylam dzis, bo w szpitalu jest. Cos mam pecha do lekarzy. Jutro na spokojnie napisze maila do tej mojej gin. Nie mam od niej numeru prywatnego. Moze odpisze...
Nie no litości. Idiota jakiś. Wcale się nie przejmuj, bedzie dobrze. Leć do innego lekarza. Warto zmienić żeby później znów nie wymyślał.
 
reklama
@martakratka masakra! Szkoda ze tamta gin nie prowadzi ciazy, znalas juz ja wcześniej. Dobrze ze widzisz tu ze torbiele to norma, znajdz innego na necie na pewno znajdziesz opinie, nawet jezdzij do innego miasta byle do kogos sensownego. Doczytalam ze juz zmienilas. Powodzenia chodziac ja na nfz bym sie nie odwazyla ale niech Ci sie poszczesci:* Progesteron o ile mi wiadomo mozna igraniczac od 10 tyg jesli wczesniej sie bralo. Ja dzis pominelam 1 tabletke w srodku dnia bo tak mi kazal gin, balam sie no ale moze lepiej sie stosowac do zalecen;) kochana 1.7mm pieknie, idealnie wszystki bedzie dobrze:* @<Jagoda> bosko! Bardzo sie ciesze:* @porcelana do poniedzialku jeszcze trochd czasu. A jak nie to warto robic tak jak mowisz. Szpital i tabletki:* potem mozna szybko sie starac zreszta zapytaj lekarz ktora bedzie na oddziale moze cos fajnego powie:):*@kasiula222 zycze bycia szybko po:*

Dziewczyny zapisalam sie na to badanie genetyczne oczywiscie nie wiem czy ja bylam jakas zakrecona, czy gin mi cos slabo tlumaczyl no tak nie ogarnelam sprawy. Normalnie 300 zl kosztuje badanie+za 80 zl wyjda mnie pappa i beta. Robia tez za 250 badanie ale juz pojde do tego poleconego. @muza_ton moze odpocznij faktycznie zycze nieproblemow:*
 
@martakratka no baran totalny. No gdzie tak zdolowac. A kasę pazera wziął co nie powinien i to jeszcze na wizycie na nfz. Pewnie że idź do innego. Ocenisz tego i zobaczysz. Ja chodzę na nfz i moja Pani doktor to jest złoty człowiek. Załatwia mi co tylko może. I przed ciążą jej nie znałam. Gorzej jak ten baran ja zastępuje. Ale jeszcze 2 miesięce i odejdzie na emeryturę.

@Totois30 grzecznie leżę
 
@martakratka 2x1 to jeszcze nie jest tak dużo. Krzywdy sobie nie zrobisz na pewno i maleństwu też nie, a czasem właśnie luteina pomaga tym torbielom się wchłonąć. Może z tego względu. Upewnij się jeszcze u swojej lekarki albo jakiegoś iniego lekarza.
 
reklama
Udało mi sie juz skontaktowac z tą moją wcześniejszą gin. Powiedziała, ze nie prowadzi ciąży juz nikomu, bo ma masę pacjentow na invitro i mam sie nie przejmowac tym lekarzem, bo on się juz wypalił... Okazalo sie że zle ją zrozumialam i mialam iść do jego syna, jej bardzo dobrego kolegi. Dalabym sobie rękę uciać, że mówiła że mam isć do tego starszego, ale teraz juz sama nie wiem. Zglupialam totalnie. Bo teraz to juz zupelnie nie wiem czy sie zapisywać do tego młodszego. Pracują w jednym szpitalu i co jak trafie na tego starego będąc pacjentką tego młodego... Ja to się zawsze wpakuję w jakis kompot...
 
Do góry