reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@martakratka 2x1 to jeszcze nie jest tak dużo. Krzywdy sobie nie zrobisz na pewno i maleństwu też nie, a czasem właśnie luteina pomaga tym torbielom się wchłonąć. Może z tego względu. Upewnij się jeszcze u swojej lekarki albo jakiegoś iniego lekarza.
@ivvonka - myślisz, że brac ją od jutra, czy poczekać jeszcze do poniedziałku, co powie ten lekarz z nfz?
 
porcelana trzymam kciuki, abyś dostała leki i aby udało się bez zabiegu tak jak u mnie.

natala95 moja pierwsza miesiączka była bardzo intensywna, szczególnie pierwsze 3 dni i trwała dłużej niż zazwyczaj. Brzuch mnie bolał jak zawsze.
 
@natala95 mnie sie po zabiegu pierwsza @przedluzala, cieklo i cieklo, powoli robilo sie slabo, a krew byla jasnoczerwona i gin odeslal mnie do szpitala gdzie mialam zabieg. Moze byc obfita tylko obserwujesz, czy nie ma anomalii typu jasna krew, zawroty glowy, poczucie oslabienia to do gina na konsultacje
 
@natala95 mnie sie po zabiegu pierwsza @przedluzala, cieklo i cieklo, powoli robilo sie slabo, a krew byla jasnoczerwona i gin odeslal mnie do szpitala gdzie mialam zabieg. Moze byc obfita tylko obserwujesz, czy nie ma anomalii typu jasna krew, zawroty glowy, poczucie oslabienia to do gina na konsultacje
Hmmm nie no jasna nie jest raczej ciemna ... Ale dużoooo , a slabo to mi bylo dziś trochę ale to raczej i upał sie tu przyłożył i zmęczenie ....
 
Dziewczyny, a jak to jest z tą grupą krwi? Ja mam BRh- (ujemny). Czyli dostanę jakiś dodatkowy zastrzyk z immunoglobulina, tak?

P.S. Zaczynam coś czuć, chyba się zaczyna coś dziać, i to już chyba nie moja psychika. Możliwe, że tak szybko???
 
@ivvonka @anja93 @membaris @muza_ton @Marika92 wiecie co czlowiek zmeczony z jakims problemem to normalnie glupi jest. Juz wszystko rozumiem z tymi badaniami. Ale kolejne pytania:D w ktortm tyg schodzilyscie z luteiny? Ja biore 3 razy dziennie a gin mowi ze juz moge brac 2 a ja sie boje juz schodzic:D
@Totois30 ja w ogóle nie brałam luteiny, sam Duphaston plus wit i inne ;)
A juz nie mogę spać, dzis wizyta o 9 i już rozmyślam:/
 
@natala95 spokojnie, pierwsza @ może być inna. Moja ten była mega obfita, tak że pierwsze 3 dni biegałam max co godzinę, bo podpaski night nie dawały dłużej rady. Miałam takie 4 dni, potem było już okej.
 
reklama
@membaris duphaston to inna luteina, generalnie progesteron, ale stwierdzilam ze bede sluchac lekarza i zeszlam z tej 1 tabletki, biore rano i wieczorem.. @porcelana tak tak, mozliwe w kazdej chwili, ale czujesz bole brzucha?:* @kasiula222 ja nigdy nie bylam w takiej sytuacji, pisz co tam:*
 
Do góry