reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Brzuchatki i nie tylko! Od dzis w lidlu odziez ciążowa ja kupilam legginsy i extra jeansy ale extra! Do chodzenia bez ciazy tez beda super! Lekkie nie cisna, no bomba i ceny najs. Polecam:) @anja93 a mi juz kazal z 1 zrezygnować ale biore i rano i wieczorem, najpierw sie bronilam ale w sumie pominelam te 1 nawet lepiej niedobre to i nie musze pilnowac tylko rano i wieczorem a Ivonka pisala ze od 10 tyg organizm lepiej ogarnia progesteron mam nadzieje ze bedzie ok:)
 
reklama
Brzuchatki i nie tylko! Od dzis w lidlu odziez ciążowa ja kupilam legginsy i extra jeansy ale extra! Do chodzenia bez ciazy tez beda super! Lekkie nie cisna, no bomba i ceny najs. Polecam:) @anja93 a mi juz kazal z 1 zrezygnować ale biore i rano i wieczorem, najpierw sie bronilam ale w sumie pominelam te 1 nawet lepiej niedobre to i nie musze pilnowac tylko rano i wieczorem a Ivonka pisala ze od 10 tyg organizm lepiej ogarnia progesteron mam nadzieje ze bedzie ok:)
A cenowo mniej więcej jak to wyglada
 
@Totois30 dokladnie, od 10 tyg juz tak spokojniej. Mi lekarz na poczatku mowil ze bede stowowac do 16tc ale potem stwierdzil ze do 20.. I przestalam z dnia na dzien i git. Ale bralam tylko 2x. Aa dzieki za info, nie wiedzialabym o tym lidlu:)
 
@membaris duphaston to inna luteina, generalnie progesteron, ale stwierdzilam ze bede sluchac lekarza i zeszlam z tej 1 tabletki, biore rano i wieczorem.. @porcelana tak tak, mozliwe w kazdej chwili, ale czujesz bole brzucha?:* @kasiula222 ja nigdy nie bylam w takiej sytuacji, pisz co tam:*
@Totois30 no widzisz nie wiedziałam że to to samo tylko pod inną nazwą. Dzięki za info :)
A jestem już po wizycie, z maluszkiem wszytsko w porządku, serduszko bije. Jeszcze czeka mnie dziś usg. Trzymajcie kciuki
 
Zastanawiam się czy sprawdzić czy dobrze beta hCG przyrasta czy nie? Martwię się, że znów będzie źle i zmarnuje sobie urlop na który jadę za tydzień.... ale z drugiej strony może jest dobrze i to też mnie trochę uspokoi. Do lekarza idę dopiero 30.05 i to będzie 6 tydz wiec można wtedy zrobić od razu USG. Dać sobie spokój betą czy robić???
Jeżeli już, to bym zrobiła przed samą wizytą.
Mi beta zabrała całą radość i spokój. 6 razy moja ginekolog mi kazała robić, chociaż ja już nie chciałam. Tylko stres i nerwy.
 
Dzisiaj mam luźny dzień, leżę i z nudów zaczynam filozofować.

I tak się zastanawiam czy poronienie ma jakieś swoje pozytywne aspekty dla naszych organizmów? Czy organizm się uodparnia na coś na przyszłość itd?
 
Dziewczyny ja jutro się chyba wypisze na przepustkę i będę przyjeżdżać tylko na ten czopek ...bo to b z sensu tak tu siedzieć jak się nic za bardzo nie dzieje .. może sam organizm powinien się oczyścić a jak zacznie się akcja to wrócę do szpitala .Co myślicie?
 
@kasiula222 Ja bym została w szpitalu, bo to zawsze tak jest, że wszystko się dzieje w najmniej odpowiednim momencie. Może Ci się zrobić słabo, a nie będzie miał kto Ci pomóc. Jeszcze gdzieś zemdlejesz i tylko kłopot będzie.

@asiaxkk Zrób tą betę, bo nie da Ci to spokoju i przez cały urlop tylko o tym będziesz myślała. Jeśli będzie ładny przyrost, to będziesz spokojniejsza. Jeśli wyjdzie źle - to wówczas lepiej wiedzieć przed wyjazdem niż w jego czasie miałaby Cię spotkać nieprzyjemna sytuacja.
 
Jeżeli już, to bym zrobiła przed samą wizytą.
Mi beta zabrała całą radość i spokój. 6 razy moja ginekolog mi kazała robić, chociaż ja już nie chciałam. Tylko stres i nerwy.

Przed wizytą nie zrobię, bo od 22 do 29 nie ma mnie w Polsce :( może uda mi się wcisnąć do lekarza na 21 maja.
 
reklama
Dziewczyny ja jutro się chyba wypisze na przepustkę i będę przyjeżdżać tylko na ten czopek ...bo to b z sensu tak tu siedzieć jak się nic za bardzo nie dzieje .. może sam organizm powinien się oczyścić a jak zacznie się akcja to wrócę do szpitala .Co myślicie?
Do jutra jest jeszcze sporo czasu, może akurat wieczorkiem, w nocy coś się "zadzieje"...
 
Do góry