reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja po wizycie :-), Maluch waży 2650 g, pępowina raz wokół szyjki, nic się w tej kwestii nie zmieniło, pięknie pozował do zdjęć, wszystko dobrze, szyjka ponad 4 cm mocno trzyma. Wszystkie inne parametry w normie. Ktg co wtorek i czwartek od dziś, kolejna wizyta 21 czerwca, wtedy dostanę skierowanie do szpitala na 29 i 30 czerwca witam Malucha :-)
36 tc A.JPG Olaf przesyła mały uśmiech dla forumowych Cioteczek :-)

Ale fajnie i ciążowo się tutaj zrobiło :-)
 

Załączniki

  • 36 tc A.JPG
    36 tc A.JPG
    51,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Alza mojej córce wszystkie zęby wychodzą bardzo powoli. Długo stoją w miejscu... A właściwie widać już malusienkie kawałki ząbków. Zresztą u Blanki zęby to biegunka plus wyższa temp i teraz właśnie to przechodzimy... Nasza dentystka nie mówiła nic do tej pory. Kolejna wizytę mamy 24 czerwca.
Co do gorączki Olusia to na pewno od szczepienia. U mojej córeczki temp do 39 trwała trzy dni :/

Doris jakie piękne zdjęcie, a właściwie Olafek [emoji175][emoji175] Super że wszystko ok :)
 
Dziewczyny super, że y Was wszystko dobrze!

Alza Krzyś gorączkował po wszystkich szczepieniach. Zdarzało się też wodnista kupa. Po Odrze-swince-rozyczce dopiero po tygodniu zagoraczkowal.

MisiaMonisia zabieg miałam 14 lutego, od tego czasu miałam jedno brązowe plamienie przypadające na czas i długość @ i jeden okres normalny, bardzo obfity ale normalny. Ten jakieś numery mi odwala...

Renata83 Zrobiłam wczoraj test i jedna kreska... :(
 
Dzień dobry,
musicie mi pomóc przetrwać te 12 godzin do wizyty. Psychika mi dziś siadła z samego rana. Cały czas mam przed oczami te wizytę z 2 grudnia. Tak bardzo się boję, żebym dziś nie usłyszała tego samego. Chyba pierwszy raz od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, czuję taki niepokój.
Choć od stycznia noszę pasek św. Dominika i modlę się za jego wstawiennictwem, dziś mam kryzys.
Proszę Was o modlitwę, żebym umiała przyjąć to co przygotował dla mnie Pan Bóg.
 
Aniołkowa mamo, wszystko BĘDZIE dobrze :tak: przygotuj się na piękne doznania podczas słuchania bicia serduszka Twojego maleństwa :-) :):tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Doris, Olafek jest przesłodki :-) :) :-*
anik, może zrób betę i jak nie jesteś w ciąży, to idź do lekarza jakoś wywołać tą wredną @ :dry:
mamcia, Ty bardzo często nie możesz spać:-p przesada - żeby wstawać wcześniej od swojego malucha;-) ;):surprised:

Za 30 min. lecę do alergologa.... ciekawe czy coś nowego, ciekawego mi powie.... :baffled::confused: MASAKARA z tym wprowadzaniem stałego jedzenia....:hmm:dodałam jej do warzyw selera i ewidentnie brzuszek ją boli... wczoraj w nocy budziła się z płaczem i puszczała bąki, zmniejszyłam ilość selera, to dzisiaj rano tylko troszkę popłakiwała kurcząc nóżki....ale wysypka się nie zaostrzyła....:confused:
 
OneMoreTime ale za to dzień mi się wydłuża: ).
Mogę zaliczyć kąpiel, ułożyć włosy, zrobić makijaż i obiad szykować tak jak dziś o 7 zupę robiłam: D.
Potem poszliśmy na miasto z młodym.
Teraz będzie drzemkę miał.

Dziewczyny kciuki z wizyty będzie dobrze: )
 
Kwiatuszku i Aniolkowa Mamo- wszystko bedzie dobrze bo juz wyczerpalyscie limit nieszczesc w tym temacie! Wasze Aniolki pchaja sie na swiat i wcale nie maja zamiaru Was drugi raz zostawiac :)) piszcze zaraz po wizytach!
 
reklama
Jestem i ja. Dzis mam wolne i jadę na wizyte. Boje sie jak nie wiem co, bo w tamtym tyg plamilam. Trzymajcie kciuki prosze!
Nie wszystko doczytalam ale:
Angel gratuluję serduszka <3
I tyle wiem :) Aaaa Doris piękny synek :*

Dzień dobry,
musicie mi pomóc przetrwać te 12 godzin do wizyty. Psychika mi dziś siadła z samego rana. Cały czas mam przed oczami te wizytę z 2 grudnia. Tak bardzo się boję, żebym dziś nie usłyszała tego samego. Chyba pierwszy raz od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, czuję taki niepokój.
Choć od stycznia noszę pasek św. Dominika i modlę się za jego wstawiennictwem, dziś mam kryzys.
Proszę Was o modlitwę, żebym umiała przyjąć to co przygotował dla mnie Pan Bóg.

Będzie dobrze! Kciuki i modlitwa!

OneMoreTime chyba się do lekarza umowie. Niech sprawdzi skąd takie zaburzenia. Boje się, że walka o drugiego dzidziusia będzie długa
 
Do góry