reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
O kurcze, tego sie nie spodziewalam Aniolkowa Mamo...ogromnie mi przykro! Ja genetycznych nie robilam wiec nie pomoge. Pisz do nas, jestesmy z Toba!
 
Angelstw może być i tak, że w ogóle nie ma zawiązków dwójek, ale tym bym się jakoś mocno nie martwiła... Nie ma to nie ma, po co płakać nad rozlanym mlekiem. Jeśli się nie wyrzną, to dopiero w 5 roku życia zaleciłabym wizytę u ortodonty. Może być też tak, że Jasio ma bardzo pomieszane ząbkowanie, ale to w zębach mlecznych często się zdarza. Ogólnie rzecz ujmując nie martwiłabym się tym za bardzo.

MisiaMonisia co do pasty wybielającej to nigdy, przenigdy nikomu nie zalecałam i nie zamierzam. Takie pasty to zło, w gabinecie zbieram później kwiatki po tych wynalazkach. Jeśli chcesz sobie wybielić zęby, to tylko w gabinecie albo metodą nakładkową, ale pod kontrolą dentysty (te nakładki dostępne w aptekach... Pożal się Boże...). Wybielanie niesie ze sobą wiele utrudnień, konieczność wymiany wypełnień (czasami dwukrotnie), prawie zawsze ból, specjalną dietę... Jak chcesz to zrobić porządnie, to trzeba się do tego przygotować i uzbroić w cierpliwość na 2 miesiące. No i warto się zastanowić, czy jest Ci to potrzebne...

Martusia a byłaś u ortodonty z tymi piątkami? Rozumiem, że może taki ich urok, ale piątki mleczne lubią się zagłębiać a są przy tym bardzo ważne.
 
Kolejny raz zostałam mamą Aniołka.
Ciąża zatrzymała się na 5t6d. Dostałam skierowanie do szpitala. Jak któraś z Was robiła badania genetyczne niech mnie ukierunkuje co i jak.
Kogo Pan Bóg kocha, temu i krzyżyki daje.

Zapalam światełko dla Twojego Aniołka [*] :(
Ja mam jedno poronienie za sobą wiec nie pomogę w tej kwestii.
 
Aniolkowa bardzo mi przykro :( Zapalam swiatelko (*)

Alza zapytałam o te pasty ponieważ mój mąż ma ogólnie ładne prosciutkie uzebienie, ale niestety żółte....Pali papierosy od prawie 20 lat, do tego wypija kilka kaw dziennie.....więc tu leży przyczyna. Ostatnio widzial reklame szczoteczki Colgate z koncowka wybielajaca i stwierdził ze musi sobie kupić. Ja tak podejrzewałam właśnie ze te pasty to pic na wodę.
Dziękuję Ci za odpowiedź :)
 
Dzięki Dziewczyny.
Tak widocznie jest lepiej, choć tak trudno się z tym zmierzyć.
Magdalena26 poproszę o informacje.
Z tego co mówił mi lekarz, szpital wyda takie skierowanie na badania genetyczne i podobno (tak mu mówiła jedna z pacjentek) gdzieś w Warszawie z takim skierowaniem jest duża zniżka. Wiecie coś na ten temat?
 
MisiaMonisia to najpierw musiałby rzucić palenie ;) A te rzeczy z reklamy to nie taki pic, bo dają efekt wybielający, ale ścierają szkliwo albo uszkadzają błonę śluzową. Szkliwo już nie odrośnie, problem zostaje do końca życia a błona śluzowa cholernie boli i nie wiadomo, czy kiedyś się zregeneruje.

Aniołkowa Mamo (*) światełko dla Twojego Aniołka. Z Twoich postów bije tyle pokory, zawierzenia w Boga... Ja do tego doszłam dopiero po urodzeniu Olka. Naprawdę Cię podziwiam.
 
reklama
Aniołkowa Mamo, tak strasznie mi przykro ... światełko dla Twojego Aniołka, który jednak zmienił datę przyjścia na świat... [*]
 
Do góry