reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Marusia 3 lata to okres pełnego uzębienia mlecznego. Długo już tak stoją w miejscu te piątki? Coś robicie, żeby pobudzić je do wyrzynania?

Olek jest chory :( Od niedzieli się tak zanosiło, wczoraj miał 37,5 stopnia, dzisiaj 39. W południe ładnie zbiłam temperaturę ibuprofenem, ale teraz wieczorem nic nie chciało się ruszyć :( Na szczęście miałam jeszcze paracetamol w czopkach i się udało. Dawno nie był taki chory... Tydzień temu byliśmy na szczepieniu odra-świnka-różyczka i tak sobie myślę, że to też może być odczyn poszczepienny. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie...


no dobra alzuś a co z Jasiowymi dolnymi dwójkami? :/ na dole ma tylko jedynki i czwórki :O dwójek - brak. Na górze jedynki, dwójki i czwórki. Mam się martwić brakiem tych dwójek?
Na pewno po szczepieniu temp u Olusia! My też tydzień temu szczepiliśmy, pediatra powiedziała że nawet 10 dni po szczepieniu może się pojawić temp!


Aniołkowa kciuki i modlitwę masz!! A do tego Skrzydła swojego Anioła które Was chronią! <3
 
reklama
Dziewczyny kciuki za wizyty &&&&& Wszystko będzie dobrze!

Angelstw to Jaś i tak ma dużo zębów.
Nikos ma na górze jedynki i dwójki, teraz idą trójki i czwórki.
A na dole ma tylko jedynki....i brak śladu wyzynajacych się kolejnych zębów.
Mój bratanek w wieku 15 miesiecy miał już komplet zębów.
Dla mnie ząbkowanie to koszmar :( Ciągle podwyższona temp, marudzenie, płacz :(

Alza napewno po szczepionce Olek goraczkuje. Nikos miał 39 stopni....zaczęło się w siódmej dobie .

Powiedz mi Kochana, jaką pastę wybielajaca (skuteczna) byś poleciła?
 
Kwiatuszku cieszę się razem z Tobą. I oczywiście otaczam modlitwą.
U mnie do wizyty jeszcze prawie 3 godziny. Ale i tak pewnie będzie opóźnienie. Nie mogłam na niczym skupić się w pracy. A teraz nie mogę doczekać się wizyty. W dodatku piersi tak okropnie mnie dziś bolą.
 
Kolejny raz zostałam mamą Aniołka.
Ciąża zatrzymała się na 5t6d. Dostałam skierowanie do szpitala. Jak któraś z Was robiła badania genetyczne niech mnie ukierunkuje co i jak.
Kogo Pan Bóg kocha, temu i krzyżyki daje.
 
Aniołkowa mamo bardzo mi przykro, [*] dla twojego Aniołka.
Jestem mamą trzech Aniołków.
Robiłam wszystkie badania również badania genetyczne, służę pomocą.
 
Kolejny raz zostałam mamą Aniołka.
Ciąża zatrzymała się na 5t6d. Dostałam skierowanie do szpitala. Jak któraś z Was robiła badania genetyczne niech mnie ukierunkuje co i jak.
Kogo Pan Bóg kocha, temu i krzyżyki daje.
Aniołkowa mamo, strasznie mi przykro [*]. Przy 2 poronieniu ginekolog powinien dać skierowanie na badania genetyczne. Ja robiłam komercyjnie. Z tych genetycznych to : v-leiden i protrombiny oraz MTHFR ( tu badają 2 geny). A robiłaś jakiekolwiek badania wcześniej?
 
reklama
Do góry