reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Alza kciuki zaciśnięte, czekamy na wieści :)

Mamcia my też jedziemy większą paczką ale w pierwszym tygodniu sierpnia na mazury, też się namęczyłam aby znaleźć nocleg dla 8 osób, półrocznego bąbelka i psa. Ale się udało :) Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i lekarz pozwoli mi jechać.

Co do ślubu to my z P od 6 lat żyjemy na kocią łapę, ale jak urodzi się dziecko to musimy pomyśleć nad ślubem, właśnie ze względu na maluszka. Nie ukrywam, że dobrze mi w obecnym stanie i papierek nie jest mi do niczego potrzebny. Rodzice P są bardzo religijni i chcieliby byśmy wzięli ślub kościelny jeszcze przed urodzeniem dziecka, jednak ja nie mam zamiaru organizować ślubu i wesela dla dobrego samopoczucia przyszłych teściów.
 
reklama
Magdalena no to oby wszystko było ok odpoczniesz sobie na łonie natury: )no trzeba się nameczyc z szukaniem my będziemy mieli dwa domki jeden na 7 osób drugi na 6.

witch dzięki: )no fajnie mam nadzieję że nic nieoczekiwanego się nie wydarzy i nie pokrzyzuje nam planów: )

Moje dziecko rozrabia potem popisze: )
 
Kochane dziękuję za kciuki :-*

Wszystko u nas na miejscu :D Co do płci, to ciągle nie wiadomo. Między nogami było dużo pępowiny i nic nie było widać. Waga mi leci do góry w zastraszającym tempie ! Wszystko przez to wesele i wczorajszą komunię wrrr... Człowiek siedzi cały dzień przy stole i pakuje do gęby... Co prawda gin mówi, że ogólnie to jestem chuda i nie mam się czym przejmować , ale pamiętam jak mi było ciężko z Olkiem na końcówce. Nie dość, że musiałam dźwigać 4-kilogramowego klocka to jeszcze jak by mi doszło sadełko to nie wiem, czy bym dała radę... Niby latam cały dzień za moim rozrabiaką, ale efektów nie widać.

Najważniejsze, że wszystko w porządku :D Jeszcze raz dzięki za wsparcie i kciuki :-*
 
hEJ:)
Dawno mnie nie było,ale odkad mała sie urodziła to przy komp siedze bardzo rzadko,a net na telefonie...szkoda mówić:)

Naala,AZLA Gratulacje:)

Angelstw Tobie również:)

Doris Ty juz niedługo:)

Postaram sie Was doczytać,

Lenka za dwa dni kończy 3miesiace...kiedy to zleciało:)zrobiła sie jakas marudnisia,ale chyba swedza ja dziasełka,bo jak dorwie gryzak to od razu do buzki...ja po kontroli u gin wyszło ze mam torbiel 4cm na lewym jajniku,biore tabletki,poczatkiem lipca na kontrol i mam nadzieje ze sladu nie bedzie po torbiel :///
POZDRAWIAM !
 
Alza, gratuluję udanej wizyty!!! A myślałam, że się dowiesz kto tam mieszka u Ciebie. ja to mkiałam straszne parcie na poznanie płci Malucha.
Ona, no rzeczywiście do mojej cesarski zostały 24 dni, ale to długie 24 dni bo czas strasznie mi się wlecze i bardzo martwię się o Małego, jestem niespokojna, chciałabym już aby sie urodził. Cięzki czas oczekiwania przede mną. Jutro mam w wizytę więc poproszę o magiczne kciuki.

Pozdrawiam Resztę Dziewcząt!
 
Alza cudowne wieści!! :) Uparciuszek :p Podobno jak się długo dzidziuś ukrywa to dziewczynka wstydnisia :p Ja mam polowkowe 22 czerwca mam nadzieję, że dowiem się kim jest mój mały kręciołek :p

Doris oczywiście już kciuki zaciśnięte! Kochana Ty chociaż wiesz kiedy dokładnie poznasz swojego Skarbka i możesz odliczać dni :) Dluzy się ja wiem, ale moja córcia urodziła się 11 dni po terminie. Codzienne ktg i słowa- proszę uzbroić się w cierpliwość, to jeszcze nie teraz- doprowadzały mnie do szału :p

Ona u nas akcja zębów zaczęła się w podobnym okresie i jeszcze się nie skończyła, a córka ma ponad 3 lata :/ Piątki w ataku a wychodzą już prawie rok... Oby torbiel szybko poszła tam skąd przyszła!!!!
 
Alza, super, że wszystko ok!

Powtórzyłam test, @ nie nadal, ale negatyw... eh, sama już nie wiem, co się dzieje, myślałam, że po zabiegu będą jakoś w miarę regularne, a tu klops...
 
alza, a masz parcie na poznanie płci, czy raczej na luzie do tego podchodzisz? jak z mężem obstawiacie? ;-) ;)
Doris, 3 tygodnie....nie chce się wierzyć jak to zleciało :szok:
ONA, na pewno torbiel się wchłonie:tak: &&&&&&&&&&&&& Kaja też od 3 miesiąca się ślini i pcha wszystko do buzi, dziąsłami jeździ, ale już 7 m-ąc leci i po zębach ani widu ani słychu :confused:

My już w tym roku 7 lat na kocią łapę :-pgdyby nie Kaja, pewnie jeszcze nie pomyślelibyśmy o ślubie. Nie chcę, żeby moja córka miała inne nazwisko niż ja, no i generalnie jest trochę zamieszania w szpitalach i różnych urzędach jak nie ma się ślubu... :baffled:
Ślub będzie na tej samej sali co później wesele - niestety nie mają ogrodu lub podobnego miejsca na zewn., żeby było w plenerze :hmm:mój facet też niestety trochę antykościelny :baffled: więc tym bardziej nie rozumiem po jaką ch..... brał kościelny z pierwszą żoną :dry:
Temperatura na szczęście odrobinę odpuszcza....:rolleyes2:
 
Alza gratuluję udanej wizyty :)

Ona a lekarz wspomniał Ci o jakiejś metodzie pozbycia się torbieli?
Ja miałam usuwanego polipa histeroskopowo.
Teraz mam nadzerke i czeka mnie zabieg, ale moja gin powiedziała ze zrobimy to po kolejnej ciazy.

OneMoreTime niebawem wyjdą ząbki Kai :) U Nas też była dluuuuga droga, a pierwszy ząbek pojawił się jak Nikos miał 8 miesiecy i 3 tygodnie. Kolejny wyszedł po 14 dniach. Górne jedynki wyszły obie naraz i z 2-Kami było podobnie, a teraz idą trójki i czwórki i jakoś nie mogą się przebić.....mamy każdego dnia jazdy bez trzymanki, tak Go męczą :/

Też żyłam prawie 7 lat (bez 3 miesiecy) na kocią łapę ;)


Anik ile czasu jesteś po zabiegu?
 
reklama
Do góry