reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć Wszystkim,
ja jutro wieczorem mam wizytę. To będzie początek 9 tygodnia. Strasznie się boję, tak bym nie chciała, żeby scenariusz sprzed 6 miesięcy się powtórzył. Trzymajcie kciuki:)
 
Doris, Magdalena, aniolkowa mama kciuki za wizyty: )
Ja czekam na potwierdzenie rezerwacji domków zapłaciłam zadatek na poczcie kobitka ma zadzwonić jak dojdzie.
Wtedy będzie już na bank zarezerwowane:)

Wiktorek się najadl i przebywa w łóżeczku zbliża się pora drzemki. Rozwiesilam pranie, powiem Wam, że u mnie jest chłodno coś jak wieszalam pranie na balkonie to zmarzlam.
 
Aniołkowa mamo trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&&&&.
Dziękuję za kciuki :D
Ja jestem już po wizycie, z małą wszystko dobrze. Szyjka długa i trzyma dlatego lekarz odstawił mi już luteinę. No i będzie dziewczynka. Ładnie pokazała, że siusiaka nie ma.
20 czerwca mam USG połówkowe.
 
Kochane nie chcę nie wiedzieć. Jeszcze będzie okazja, żeby sprawdzić, co ma między nogami ;) Olek też taki był, nie chciał pokazać. Dopiero w 30 t.c. się dowiedziałam. Jeszcze trochę czasu nam zostało ;)

Już nie pamiętam, kto napisał o piątkach w trzecim roku życia? Ale zawodowe zboczenie nie pozwala mi siedzieć cicho... Trzy lata skonczone?
 
witam po dłuższej przerwie ale byłam strasznie zabiegana
angelstw śliczna kruszynka i super że serduszko już sobie pikusia ja idę na wizytę w piątek miałam iść wczoraj ale mała złamała rękę na w-f i niestety musiałam przełożyć
alzunia super że wszystko dobrze po wizycie no i życzę ci oczywiście córeczki do kompletu ;-) ;)choc najważniejsze by było zdrowe jak to się mówi ...swoja droga moja siostra do samego początku była przekonana ze córka będzie ma nawet nagranie kamerą (nagrywał w gabinecie mój szwagier całe usg) gdzie pani doktor pokazuje że między nózkami nic nie ma odstającego i 100% dziewuszka
magdalenka gratuluje córuni niech mała rośnie zdrowo jeszcze troszeczkę i będzie półmetek za Wami ;-) mi jeszcze do 20-tego tygodnia trochę zostało na razie modlę się o 12 tc :-( :(
mamcia2014 może pisałaś i nie doczytałam się w które miejsce nad morze jedziecie ??
Aniołkowa mama &&&&&&&&& za wizytę będzie dobrze nie może być inaczej i tego sie trzymajmy :happy:
anik jak sytuacja u ciebie kochana cos się juz wyjaśniło ??
glorcia ale ci lecą te tygodnie niewiarygodne zreszta jak każdej z nas ;-) choć doginić Was juz nie mam szans hehe
Nala serdeczne gratulacje z okazji narodzin maleńkiego szczęscia i duzo zdrówka dla Wasss teraz i na przyszłość ;-)
Doris no tak ada chwila i ty będziesz przeżywać te wspaniałe chwilę jak Nela i inne koleżanki tulące już swoje szkraby a czas tak szybko leci ze pewnie minie w mgnieniu oka ;-)
 
Ostatnia edycja:
Madziu- super, to widze ze same dziewuchy u nas, myslalas juz nad imieniem?

Doris a jak Twoja wizyta?

Renatka- oj leca te tygodnie az za szybko! Zaczynam panikowac prawde mowiac. I coraz ciezej mi sie chodzi. Przytylam 4,5kg poki co. Jutro ide na pierwsza lekcje do szkoly rodzenia. O porodzie az tak nie mysle ale chce sie nauczyc jak kapac, trzymac itp bo nigdy sie nie opiekowalam noworodkiem.
Ostatnio mam znowu humory, chodze smutna, placze o byle g...masakra.
 
Renata dzięki, przykro mi z powodu córki, oby rączka szybko się zrosła bez żadnych komplikacji.

Gloria będzie mała Ala :) Ja też się zapisałam do szkoły rodzenia, pierwsze zajęcia mamy 17 czerwca. Humory też mam cały czas, są dni że sama sobie ze sobą nie radzę :p
 
Alza tak moja córka ma trzy lata skończone, w marcu skończyła. Jesteśmy pod stałą opieką dentysty. Piątki prześwitują przez dziąsła, ale jeszcze się nie wyrżnęły...

Magdalena gratuluję córci :) Super, że wszystko ok i można było luteine odstawic! :)

Renata poważne to złamanie? Jak się czujesz?
 
reklama
Marusia 3 lata to okres pełnego uzębienia mlecznego. Długo już tak stoją w miejscu te piątki? Coś robicie, żeby pobudzić je do wyrzynania?

Olek jest chory :( Od niedzieli się tak zanosiło, wczoraj miał 37,5 stopnia, dzisiaj 39. W południe ładnie zbiłam temperaturę ibuprofenem, ale teraz wieczorem nic nie chciało się ruszyć :( Na szczęście miałam jeszcze paracetamol w czopkach i się udało. Dawno nie był taki chory... Tydzień temu byliśmy na szczepieniu odra-świnka-różyczka i tak sobie myślę, że to też może być odczyn poszczepienny. No nic, zobaczymy jak to się rozwinie...
 
Do góry