reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Misia a czemu nie wlaczysz klimy skoro macie?? W stanach kazdy ma w domu klimatyzatory ktore chodza non stop cale lato i dzieciom sie nic nie dzieje. No nie wiem ale wydaje mi sie ze lepiej by zniosl klimatyzator niz 40 stopniowy upal, oczywiscie nie musi dmuchac prosto na dziecko ale niech schladza pokoj.
 
reklama
Gloria nie podlaczymy klimatyzatora ponieważ nasz pokój jest mało obstawny ze względu na skosy (chodzi mi o sufit). Żeby wstawić łóżeczko musieliśmy w miejscu klimatyzatora postawić szafkę z tv (do podłączenia klimy trzeba było wyciąć dziurę w ścianie o średnicy ok 10 cm, innych ścian nie będę dziurawic ).
No i on strasznie głośno chodzi, nawet rodzice mieszkający na dole go słyszeli. Nikos niestety śpi bardzo czujnie, w przeciwieństwie do mnie jak byłam dzieckiem ;)
Także podlaczymy dopiero jak zlikwidujemy łóżeczko.
 
Ah rozumiem. To wielka szkoda, tez kiedys mialam mieszkanie na poddaszu to wiem jak to jest. Teraz mam 4 pietro( ostatnie) i tez juz mam 26 stopni a co dopiero bedzie w lato! A mnie od razu palce i stopy puchna, juz teraz obraczki nie nosze.

Ja tez naleze do Waszego klubu dziewczyn bez koscielnego :) mnie sam slub by w niczym nie wadzil ale nigdy nie mielismy i nie bedziemy mieli dosc kasy na wesele. Moze przy okazji chrztu Marcysi sie zlozy przysiege i tyle tylko ze musze znalezc jakiegos normalnego ksiedza ktory sie zgodzi na takie cos. I nie chce slyszec i zadnych durnych naukach przedmalzenskich bo moj maz i tak nie pojdzie...on bardzo jest antykoscielny wiec nie wiem jak to z tym wszystkim bedzie.
 
Gloria .....Mój mąż też jest antykoscielny, ale mi zależy na takim ślubie. Jak chrzciliśmy Nikosia to tyle marudzenia było ze strony księdza ze szok. Już nawet mówił ze slub da nam za darmo. Ale co z tego? A kasa na wesele?
Wkurza mnie to ze Ci co żyją na kocią łapę moga sie spowiadac i przyjmować komunię, a po ślubie cywilnym nie można bo wg księży żyjemy w grzechu.
Nasz ksiądz pali i pije (było wiele zgłoszeń do kurii bo potrafił nie przyjść na mszę bo był zalany w trzy d*py), i niby on nie żyje w grzechu?
Chore jest to wszystko.
Dlatego też nie chodzę do kościoła.
 
Moj M roznież nie chce w kościele ze względu na księdza , jak ja bym chciała to on by się zgodził ale akurat ja tez nie potrzebuje księdza do tego żeby zawrzeć związek małżeński i być szczęśliwa . Bóg jest wszędzie i zawsze mogę z nim pogadać lub prosić o błogosławieństwo ;) .
Ksiądz nie bedzie mnie krytykował i mówił co złe a co dobre gdzie oni sami krzywdzą ludzi i nie spełniają utrzciwie swojego powołania .

Ja nie rozumie ludzi którzy od bardzo dawna nie chodzą do kościoła generalnie mają w dupie a jak ślub to lecą do księdza i kościoła bo przeciez nie wypada , bo chcą pięknego ślubu dla gości i rodzinki i to jest fauszywe . Nie chodzisz nie praktykujesz to nie rob nic pod publikę .

Ja myślałam o cywilnym w plenerze + jakaś mała imprezka z najbliższymi .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas póki co nie prazy jeszcze słońce ale lato dopiero się rozkręca
Ja juz sobie spalilam ramiona i plecy przy koszenie trawy w sobotę.
Co do ślubu to my w tym roku będziemy mieli 5 rocznicę. Jak to zleciało sama nie wiem kiedy.
Teraz na te gorąca rozłożylismy Krzysiowi basen na polku. Zadowolony jak nie wiem ;) jeszcze M piaskownice musi mu złożyć.
Idę spać. Burza nadchodzi... M dawno chrapie przytulony do mnie, aż mi gorąco :p
 
Hej laski: )
Nie pisałam ostatnio bo dużo się działo, co najważniejsze mąż wywalczył sobie urlop jedziemy nad morze: )termin mamy od 02.07 do 09.07 .
Jedziemy większą ekipą.
Wynajmujemy dwa domki: )

Alza trzymam kciuki: )
Ja dziś idę do gina po recepty na antykoncepcję bo w lecie pewnie będzie miał urlop.

Byłam w weekend u teściowej fajnie było zrobiliśmy grilla. Mały się wybiegal i poodychal świeżym powietrzem na wsi.

Teraz kiedy już zakończyłam poszukiwania domków to będę częściej tu na forum obdzwonilam dużo miejsc i znalazłam fajne miejsce na posesji są 3 domki w tym dwa dla,nas i ekipy.Jest dużo atrakcji dla dzieci, wiata na grilla no i ogólnie na zdjęciach super to wygląda.

Pozdrawiam Was: )
 
alza No to kciuki trzymamy!! A już wiesz kogo nosisz w brzuchu czy dzisiaj się dowiesz?

mamcia2014
Ale Ci fajnie! Odpocznijcie sobie!

A u mnie na dniach będzie 6 rocznica. U nas rodzice męża się uparli, że ma być ślub kościelny, więc już odpuściliśmy i ten ślub mamy. Do kościoła chodzę tylko na śluby/pogrzeby/komunie/chrzty, więc nie był/jest mi on do niczego potrzebny. Dzieci ochrzczone zostały tylko po to, by mogły mieć potem wybór.

Nie zazdroszczę Wam tych upałów. Na szczęście ja mieszkam na parterze, więc jeszcze jest do wytrzymania.
misia Ja bym jednak zrobiła wszystko, by ten klimatyzator zamontować, nawet jakbym potem miała się o wszystko potykać.
 
reklama
Do góry