reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ewel87 właśnie mam tak samo jak Leo sobie śpi to się zaczynam martwić.Na szczęście moja ginka to rozumie i mimo że chodzę na fundusz mam USG co wizytę.A jeszcze 9 tygodni mi zostało.Termin mam na 19 stycznia.
Doris gratulacje trzymam kciuki
 
reklama
Hej,
no dawno, dawno, akurat na ten watek weszlam i....tak sie ciesze onemoretime !!! takie mile wiadomosci,plenitude widze na koncowce tez juz nono;-)
gratuluja Wam bardzo i ciesze sie, ze coreczki tez beda- bo ja mam syna kochana, ale juz doroslego, a przed corenka mialam problemy i moja cora 19 miesiecy ma i jest wspaniala:))))❤️ kazdego dnia patrzac na Nia Bogu dziekuje za Nia...., zagladalam czasem, na inny watek, ale z braku czasu, wiecie jak jest, czas plynie ...ale tak mysle, ze trzeba zagladac i trzeba podtrzymac na duchu mysle " te nowe" , zeby im w bolu ulzyc....zeby wiedzialy, ze w wiekszosci przypadkow dzidziolek bedzie, tak by sie chcialo innym kobietom tych cierpien zaoszczedzic.....z perspektywy czasu, tez tak sie patrzy, ze tyle niepotrzebnego stresu.....tyle nerwow kazdego dnia lez wyplakanych....a tego zagladania w ciazy w majtasy co 10 min i nerwy i nerwy....panika..odliczanie tygodni, ciagle to pamietam - tylko my to rozumiemy prawda?.... Chcialo by sie tym " nowym " przekazac ze Trzeba miec wiare i myslec zawsze pozytywnie , bo bedzie dobrze, bo w koncu kazda znas musi uwierzyc, ze tak jak moj lekarz tutaj mi powiedzial:
" w XX wieku tylko ludzie, ktorzy nie chca dzieci ich nie maja"
3 mam teraz za leciutkie porody i piekne dzidziolki❤️


Sent from my iPad
 
Ostatnia edycja:
Doris gratulacje :D Mocno trzymam kciuki....Tym razem musi się udać :)
Pij meliske może troszkę Cię uspokoi ;)

IwiX światełko dla Twojego Aniołka (*).
3mam mocno kciuki za tą ciążę...jesteś już coraz bliżej końca....trzeba wierzyć ze wszystko będzie dobrze :)

OneMoreTime super ze Niunia się przekrecila :)
 
witch ja ostrożna jestem i nie farbuję bo mam jasne włosy, pasemka nie są widoczne aż tak i wolę nie ryzykować, owszem, amoniak najgroźniejszy ale tam masa innych chemicznych środków jest i nawet farba bez amoniaku do mnie nie przemawia ;-) wolę dmuchać na zimne, a przez te kilka miesięcy nic mi nie będzie, gdzieś mi mignęło, że henna też nie taka fajna bo wpływa na nerki, jedne badania podają, że tak, inne, że nie.. Mój gin zgodził się na pasemka ale po połowie ciąży i przed porodem w poprzedniej ciąży i tak zrobiłam, umówiłam się jako pierwsza klientka i w taki dzień żeby żadna inna klientka się nie farbowała. W tej ciąży nie muszę się farbować bo to co mam na głowie wygląda jak ombre, mąż nie marudzi, że jestem niewyjściowa (pytałam :-D) więc niech tak sobie będzie. Ja też się poprzednio zdziwiłam, że gin był przeciwny, ale powiedział, że lepiej nie ryzykować więc wyjątkowo się nie kłóciłam ;-)

ozila dawno, dawno temu... hyhy;-) miło Cię czytać. Twoja córunia już taka duża, zdrówka dla niej i wszystkiego dobrego. Tak, one już kończy, ja na półmetku, moja łobuziara szarogęsi się w domu i przeraża mnie jak to będzie gdy w marcu urodzi się jej braciszek :eek::-D super, że do nas zaglądasz.

One fajnie, że wszystko ok i Kaja główką w dół, już Ci miałam na to basen polecić ;)

Doris mega &&&&

IwiX światełko dla Aniołka
[*] i za szczęśliwe rozwiązanie &&&&
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Doris gratulacje,piękna beta:)bedzie dobrze tym razem,zobaczysz...:)

Dziewczyny?chyba onemoretime pisalas o opryszczce ?mi cos dzisiaj wyskoczyło,niby opryszczka niby nie,bo nie swedzi nie boli tylko czuje taka gulke pod skórą.Miałąm juz wczesnie opryszczkę w życiu wiec to nie pierwszy raz.czy teraz moge siejej nie obawiac?a i w aptece pani dała mi jakaś maść herpex,prosze o radę:(
 
ONA bezpieczny w ciąży jest erazaban lub tylko plasterek, mój gin pozwalał na inne maści na opryszczkę ale ja używam tylko plastrów bo maści nie wygajały mi jej szybciej.
 
ONA plasterki compeed nie zawierają żadnego leku tylko hydrokoloid, on zapewnia lepsze środowisko do gojenia i nienadkażania rany przez bakterie. Ogranicza możliwość przeniesienia na inne narządy bo pomimo, że to u Ciebie to pewnie HSV-1 to może przenieść się na narządy płciowe a to w przypadku porodu wskazanie do cc. Trzeba uważać a plastry ograniczają ryzyko przeniesienia. Została tylko oferta compeed bo salvequick już nie produkuje plastrów na opryszczkę, a szkoda. Opryszczka nie jest groźna dla dziecka jeśli już wcześniej ją miałaś.
 
Jak jest pierwszy raz to mi doktorka mówiła ze trzeba antybiotyk bo. Niestety jest groźna.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja juz mialam wczesniej opryszczke,to jest wlasnie moja pora na to:\ nigdy mi sie nie zdarzylo przeniesc na narzady,ale bede uwazala,czyli moge byc spokojna o dzidzie?
 
Do góry