reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pleni- widzę, że połowa minęła. Gratuluję synka :)
One- wygląda na to, że Twój organizm powoli się przygotowuje. Wszystko poprane, poprasowane, fotelik jest teraz trzeba odpoczywać i czekać.
Ewel- To Ty pierwsza do rozpakowania :)
Lena - śliczne zdjęcie. Gratuluję udanych badań prenatalnych.

Ja też dziś byłam na badaniach prenatalnych i wygląda na to, że wszystko jest ok. Maluszek ma 74 mm, niestety nie udało się określić płci. Wchodzimy w drugi trymestr:-) To chyba czas, żeby się wyluzować i mniej denerwować, mam nadzieję, że najgorsze już za nami. W sobotę jadę na jakieś zakupy ciążowe, bo jeansy robią się ciasnawe. Uwielbiam patrzeć na tego Maluszka <3
 
reklama
OneMoreTime Ale to normalne - ja już nie pamiętam ile razy w czasie ciąży zdarzyło mi się schować chleb do lodówki a masło do chlebaka :-p Ja od 2 tygodni mam Mirenę i jestem spokojniejsza ;-) Młodszy obecnie ma ospę i tylko czekam kiedy dopadnie starszą. Tak na szybko teraz przejrzałam co mam zgrane i niewiele aktualnych znalazłam...
 
Ostatnia edycja:
ewel, wow :eek: jesteś pewna, że to czop? jak to wyglądało? bolało coś? kurczę, możliwe, że bardzo szybko doczekasz się Lenki w ramionach :tak::-) ale jestem podekscytowana :-)

No mi jest coraz ciężej z brzuchem - w ogóle to mam +20 kg :baffled: ale oprócz tego, że brzuch mi się obniżył i łatwiejszych wizyt w toalecie, to jeszcze nic się nie dzieje. Wolałabym, żeby nic się nie zaczęło, dopóki mi szwu nie ściągną 5 listopada (czyli za 7 dni), żeby mi on w przypadku skurczów nie poszarpał szyjki :baffled: aha, no i jeszcze niedawno pojawiły mi się bóle brzucha jak na @, ale nie trwają długo...
Ale mam przeczucie, że Kaja jest w ułożeniu pośladkowym, więc raczej na tą cesarkę się nastawiam :tak: dzisiaj znajoma mi podpowiedziała, że to kłucie w dole, to może być właśnie kopanie/uciskanie niuni na pęcherz ...
 
Wiesz co no tak mi się wydaje bo to plywalo jak siku zrobiłam takie jak galaretka a białko kurze, ja mam +15 i ciężko tez mi bolą mnie strasznie pachwiny i uda:) jakbym cwiczyla cała noc... A ogólnie to wczoraj czułam takie pobolewanie w szyjce, klucia tez czuje juz długo ale mi doktorka pow ze od kluc nie urodze :) u mnie główka w kanale mała ostatnio. Kopniaki pod zebrami czuje nie raz mocno. Ja czuję że urodze w przyszłym tygodniu, ciesze się ze dziś mam 37 tc wiec ciąża donoszona można pić szampana:))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry