reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ewel, teoretycznie mam jeszcze ten szew. Wkładam sobie luteinę 2 x dziennie i nie wyczułam, żeby mi się ten szew tam luzem pałętał :baffled: im dłużej o tym myślę, tym bardziej obstawiam infekcję :eek: Poobserwuję co się będzie działo do poniedziałku i coś zdecyduję wtedy. Te różowawe plamienia były tylko raz, po zmianie wkładki nie pojawiły się więcej.
To ładnie - Lenka już chyba gotowa, by na ten świat przyjść :happy:


Jestem coraz bardziej przekonana, że moja niunia ma nóżki na dole, bo jedyne energiczne kopnięcia/kuksańce czuję na samym dole a reszta brzucha faluje przeważnie...:confused:
 
reklama
Luteine do kiedy? Chyba nie długo koniec bo mówią ze juz od 37 tc nie działa. Ja juz zmniejszylam dawkę bo doktorka kazała odstawić. Ale wole stopniowo. To dobrze ze ich więcej nie ma tych plamien. Lenka głową w dół nogi pod zebrami, ciągle na usg wychodzi ze są długie bo o 3tyg do przodu niż na dany tydzien:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Przywitam się. Dookoła wszędzie ciążowe suwaczki i trochę jestem onieśmielona ale też dodaje mi to sił.
Wczoraj wieczorem wyszłam ze szpitala na własne żądanie, Mój okruch przestał się rozwijać w 5 tc i lekarz zlecił wywołanie poronienia. Nie wiem jak dalej pisać, może później wrócę.
 
Przywitam się. Dookoła wszędzie ciążowe suwaczki i trochę jestem onieśmielona ale też dodaje mi to sił.
Wczoraj wieczorem wyszłam ze szpitala na własne żądanie, Mój okruch przestał się rozwijać w 5 tc i lekarz zlecił wywołanie poronienia. Nie wiem jak dalej pisać, może później wrócę.
Kochana nie dawno większość z nas była na tym samym etapie co Ty... Ja straciłam dzieciątko w 9tc wtedy dowiedzialam się ze ciąża obumarla. Było to rok temu, a za 4 tyg mam termin porodu i Tobie będzie dane mieć swoje maleństwo.


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
ewel, mi gin wypisał receptę jeszcze na 1 opakowanie luteiny i powiedział, że po wybraniu ich kończymy a będzie to właśnie w okolicach 37 tc. Clexane będę brała jeszcze jakieś 6 tyg. po porodzie. A Wy, wysocy jesteście, że Lenka taka długa?

an-fotografia, bardzo mi przykro :-(
[*]
 
Ja normalna:) mąż wysoki i doktorka mówi ze po nim ma nogi ale zobaczy. Y jak to wyjdzie jak się urodzi.
Dziś się tak. Wierci,że mnie wszystko boli:-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Czasami właśnie są takie dni, moja potrafi do południa czasami spać a potem szaleje a ja wtedy od zmysłów odchodzę... Mój mąż zawsze mówi no daj jej spać niedziela jest albo mówi ze pada i sobie śpi nie ma co się jej dziwić :) juz bym chciała. Ja mieć na rękach....

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
An-fotografia światełko dla Twojej Kruszynki (*)
Jeszcze zaświeci dla Ciebie słońce....zobaczysz :) Trzeba walczyć, nie poddawać się ...
Dużo siły Ci życzę Kochana :*
No i jak tylko będziesz chciała się wygadać to możesz na Nas Liczyć.


Ewel z tymi pomiarami usg to różnie jest.Nikos miał mieć krótkie nóżki...wychodziło na 37 tc A byłam w 40 tc. Martwilam się i niepotrzebnie.
Urodził się z normalnymi nóżkami :)

Kurczę dziewczyny...Nie mogę już się doczekać Waszych maluszków :D
 
Do góry