reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

nisiao nooo wreszcie:-) kawał kobitki macie.niech się zdrowo chowa.

kobietko po wizycie ok.dostałam dwa opakowania nystatyny tak jedno na zaś i jeszcze probiotyk do wykupienia.macica ok.te pobolewania to taka już moja uroda.mam się nie przemęczać i jak się bedzie coś działo to się nie zastanawiać,nie wstydzić tylko przychodzić.co do zbliżeń to z Alą jakoś nie miałam oporów,a ciąża była zagrożona-teraz nie jest,wszystko jest dobrze,a ochoty brak...poprzytulać się i owszem,ale bez zbliżenia.poprostu się boje,ale też na koniec dnia jestem zmęczona po całym intensywnym dniu z Alą i marzę tylko o łożku:zawstydzona/y:.

mamusia synka,a ozila???? na jakim ona jest etapie?
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie było mnie trochę, bo dużo się działo, miałam gościa od soboty do dziś, w pracy sporo stresów i tak jakoś poleciało …. Ale Was ogarnęłam ;-)


Karolineczka, przykro mi:-(
[*], trzymaj się kochana.. .to czekanie jest straszne….


Dorcia, pietrucha, Tekila, Gosia_87, Megami, witajcie – zapalam
[*] dla waszych aniołków… i życzę już samych dobrych wieści :happy2:

Nikola1711, przykro mi :-(

u mnie za drugim razem samo się zaczęło bardzo bolało i sporo krwi leciało…. Za pierwszym razem, gdy ciąża był najdłuższa krwawiłam ok. 2 tygodni, później ok. 1 tygodnia.


Dorcia, mnie też w szpitalu nikt nie pytał, czy chcę pochować, czy badanie zrobić, czy cokolwiek… o wszystkim dowiedziałam się po fakcie &&&&&&&&&&& za dobre wyniki!


Kobietka, cieszę się, że relacje z mamą troszkę się wyklarowały. Trzymam kciuki, by było jeszcze lepiej &&&&&&


Tekila, po 3 poronieniach genetyczne i sporo innych badań już na fundusz przysługuje. Domagaj się skierowań!


Tekla, oby już tylko lepiej było &&&&&&&&&&&&&&&&&


Edytko, GRATULUJĘ :-):-D;-) wspaniałe wieści, spokojnej ciąży. Mam nadzieję, że zajmą się Tobą troskliwie:tak:


Nisiao, wreszcie doczekałaś się swojego cudu :-) GRATULUJĘ :tak: i zdrówka obu życzę:happy2:


Karola, dbaj o siebie. Jak byłam w ciąży to też kompletnie mi chęci odjęło…
 
Nisiao - ogromne gratulacje, dziewucha pokaźna, ale słodziutka. :tak:
nikola1811 - wszystkiego najlepszego dla Gabrysi z okazji 3 latek, troszkę spóźnione, ale szczere, zdrówka i wszystkiego dobrego dla Niej, :tak:
 
Chyba trzeba listę uaktualinić:-)


LISTA STARACZEK 2014:

Sysiq - termin niechcianej @ 18 stycznia.
Igusiad - termin niechcianej @ 23 stycznia
Elka_30- termin niechcianej @ 2 lutego
Naala - termin niechcianej @ 12 lutego
Edyta89
- termin niechcianej @ 21 stycznia i szczęśliwie II :-)
Neta81
- termin niechcianej @ 14 lutego [mógłby być prezent Walentynkowy :)))))) ]
Magdalena1607 - termin niechcianej @ 13 lutego
Malgonia1
- termin niechcianej @
OneMoreTime
- termin niechcianej @ wiosna/lato - doprecyzuję jak będę gotowa na walkę o szczęście
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Lilijanna
- termin niechcianej @ lipiec 2014

Sysiq, Igusiad, było testowanie?
Ktoś chce się dopisać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
LISTA STARACZEK 2014:

Sysiq - termin niechcianej @ 18 stycznia.
Igusiad - termin niechcianej @ 23 stycznia
Elka_30- termin niechcianej @ 2 lutego
Naala - termin niechcianej @ 12 lutego
Edyta89
- termin niechcianej @ 21 stycznia i szczęśliwie II
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Neta81
- termin niechcianej @ 14 lutego [mógłby być prezent Walentynkowy :)))))) ]
Magdalena1607 - termin niechcianej @ 13 lutego
Joaro - termin niechcianej @ 15 luty
Malgonia1
- termin niechcianej @
OneMoreTime
- termin niechcianej @ wiosna/lato - doprecyzuję jak będę gotowa na walkę o szczęście
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Lilijanna
- termin niechcianej @ lipiec 2014
 
reklama
Do góry