reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Nisiao - mega gratulacje kochana urodziłaś kawał kobietki , jesteś wielka , czekamy na wieści i relację ;) - chciałam zrobić duże literki i na czerwono ,ale od paru dni jak najeżdżam na kolor lub rozmiar liter to nie mogę wybrać bo mi znika.

Karola - to zupełnie zrozumiałe kochana , ja miałam u siebie 3 małe kobietki najmłodsza 8 lat ma i nie miałam siły pod koniec dnia ,a Twoja mała jest malutka jeszcze i potrzebuje dużo uwagi , nic dziwnego ,że padasz wieczorem , widziałaś może program " o matko" na tvn style chyba leciał , była chyba mowa o samopoczuciu kobiety w ciąży , piszę chyba bo usiłowałam słuchać ,a mąż czegoś na laptopie słuchał i słyszałam piąte przez dziesiąte ,ale ,że ogólnie od kobiet w ciąży się wymaga ,aby były zawsze uśmiechnięte, zadowolone, żeby były idealnymi gospodyniami , kochankami , żonami ,a tak się czasem nie da bo ciąża to piękny stan ,ale to nie znaczy ,że ma być banan 24godziny na dobę na buzi , jakieś seksowne ciuszki i wymyślne pozycje , także wiesz , dodatkowo jak nas coś kłuje , pobolewa itd to człowiek też inaczej się czuje, najważniejsze ,że wszystko gra i jesteś spokojniejsza prawda?No to teraz luz blues odpoczywaj sobie kiedy możesz , a ja mam czasem stresa na mieście wiecie ?
Jak np się nachodzę i mi coś tam wycieka i robi mi się ciepło TAM :zawstydzona/y: w domu to idę do wc i sprawdzam ,a na mieście nie ma takiej opcji , to jest silniejsze ode mnie ta myśl co to może być ??? a potem okazuje się ,że to moje śluzy albo luteina.
 
reklama
Nisiao Gratulacje!!!! Piękny dzidziolek!♥

Jaro tak testowałam i negatyw. Jednak @ nadal nie ma, ciągnie, kłuje mnie codziennie w brzuszku,
jajnikach.Sutki mam dalej strasznie tkliwe.
Tak sobie dzis myślałam i od kiedy poroniłam mój
1 cykl trwał 38 dni, później 53, a teraz juz 37 dc i bądź tu człowieku mądry. Jak zawsze
miałam jak w zegarku co równy miesiąc dopóki w ciąże nie zaszłam, więc ja już sama nie wiem
kiedy powinnam dostać @. Temp z dziś 36,7.

Dobranoc!
 
nisiao gratulacje :-):-) doczekałaś się swojego cudu :tak: dużo zdrowia dla Was:-)

ja w ciągu dnia doczytam co u Was bo odrobinę zabiegana jestem :-) i mam troszkę do doczytania :happy2:pozdrowionka
 
kobietko ja tak miałam wczoraj jak od gina wracałam...tak mi sie ciepło zrobiło i też sie zaczęłam zastanawiać co sie dzieje...nie oglądałam tego programu o którym piszesz.generalnie mało oglądam tv,szczególnie w dzień jak mała się bawi w salonie.nie chce żeby za bardzo lukała w telewizor.u nas wszystko jest jasne.mąż wie jaki mam stosunek do seksu teraz i jemu to nie przeszkadza.okazujemy sobie miłość w inny spob i chyba tez jest ok.przynajmniej sie nie skarżył,a sam ostatnio powiedział,że woli nie ryzykować i jak będe sama gotowa to wtedy się pokochamy.

magda88 jak u was kochana???
 
Karola - ten program jest emitowany co wtorek o 21:25 , w następnym programie będzie o tym jak mężczyźni znoszą ciążę swoich partnerek.Wcześniej było co robić aby unikać cukrzycy ciążowej , są fajne porady polecam tvn style wtorek 21:25:tak:.
 
reklama
Do góry