reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karola - to daj znać po wizycie co i jak ;) rozumiem ja powiem szczerze ,że się bałam panicznie sexu w tej ciąży bo mnie też pobolewa cosik czasem i bałam się orgazmu ,ale powiem szczerze ,że ja mam takie libido ogromne w tej ciąży ,że masakra chodziłam przez te prawie 3 miechy jak kotka w marcu niewyżyta , spróbowaliśmy sobie raz na próbę tak odrobinkę i mi to wystarczyło ,a po wszystkim jak rozładowałam napięcie to poczułam się błogo , ale tak jak pisałam jeśli nie mach ochoty i się boisz to nic na siłę bo np moja bratowa jak dała się przekonać to zaraz plamienie i szpital od razu więc wiesz nie ma co na siłę i jeśli nie czujesz się pewnie, no my ,nie chcę tu szczegółowo opisywać , staramy się to robić nie na cały gwizdek tak żeby czasem szyjki nie ruszyć i ja tego bardzo pilnuję.
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem z forum Poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne. Mam do sprzedania za rozsądną kwotę Clexane 0,4 - 10 ampułek. Ważność do lipca 2015 roku. Jakby któraś z was potrzebowała, to proszę piszcie na priv.
 
Przesyłam informację od Nisiao
Kinia 4090 58 cm ur przec CC

GRATULACJE DLA MAMY I CÓRCI
Witaj Kingusiu po tej stronie brzuszka !!!
 

Załączniki

  • 2014-01-22_14.37.12.jpg
    2014-01-22_14.37.12.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 98
O ja! Nareszcie! Ale mały grubasek :) Urocza jest!

Mamusia, ojej, Ty juz na finiszu, znowu nie wiem, kiedy to się stało? Jakos tylko moja ciąża mi się dłużyła, Twoja biegnie mi migiem. Za to od momentu porodu czas kompletnie przestał mi się dłużyć, wszystko przyspieszyło.
 
reklama
Do góry