reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cholercia... Nie wiedziałam że bety też nie robią... Chyba faktycznie w poniedziałek rżnij do szpitala. W razie co to jak powiesz że miałaś objawy ciąży i już nie masz, a @ też nie masz, to chyba ten cholerny scan raczą zrobić? Wkurza mnie tutejsza służba zdrowia.

niestety nie latwo tu z nhs :(
ale jest jakis postep powiedzieli zebym przyjechala jutro na 13 to zrobia mi to usg :)
wiec prosze trzymajcie kciuki za mnie i fasolke &&& pozdrawiam i zycze milego wieczorku dziewczyny :) (ale sie denerwuje mowie wam )
 
reklama
kałeczek takie "skanseny" przyrodnicze są super!!! a jeszcze foczki takie wdzięczne zwierzątka, których nie da się nie lubić. W stanach koło Ocean City jest taka plaża a na niej konie wolno biegające, bez płotów, można do niech podejść- są bardzo łagodne, ale dzikie (foty w załączniku) widok zapierający w piersiach

miśkam, karolcia trzeba być dzielnym w te święta, oj i to bardzo! Ja tez już więcej nie uniosę - wszyscy twierdzą, że po takich przejściach pewnie jestem silna, nic podobnego, jest gorzej, jestem słaba, płaczliwa, wielkimi, szczerymi łzami... Trzymajcie się dzielnie!

miśkam - kacowo doszłam do siebie, tylko okazało się, że wyniosłam świecznik - upssssssss......:confused: ps. piękne bombki!
 

Załączniki

  • Ocean 010.jpg
    Ocean 010.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 26
  • Ocean 059.jpg
    Ocean 059.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 24
Miśkam, myślę że Twój mąż zauważył że sie przy tym rozluźniasz, a pewnie też dostrzegł że to co robisz ma tzw. ręce i nogi, że to ładne, że ma sens. Wychodzą Ci śliczne bombki, takie klimatyczne i misterne. Świetne zajęcie.

Kamilaedi, nie skojarzyłam od strzała że Ty też z NHS-em się użerasz, dopiero po spojrzeniu na Twoją lokalizację. Dobrze że choć na tyle poszli że ten scan zrobią. No, to &&!

Trawa, te konie są w pełni samodzielne czy dokarmiane, leczone itd.? Dla mnie fenomen Donna Nook polega na tym, że foki przypływają tam tylko na rozród, że ta plaża jest częścią ich naturalnego środowiska. Odgrodzenie plaży od wydm ma na celu zapewnienie im spokoju, ustrzeżenie przed zapędami co bardziej zapalonych "miłośników przyrody" bo takiego oseska aż chce się pogłaskać, tymczasem dla malucha ludzki dotyk może oznaczać śmierć z głodu. Poza tym ze jest to teren RAF i na czas pobytu fok na plaży wszelkie manewry i ćwiczenia są zawieszone. Praktycznie na ponad 3 miesiące w roku.:-D Ale Anglicy są dumni z Donna Nook - było nie było 38% populacji foki szarej rodzi się na tej plaży. Teraz jak byliśmy, jedna z pań które tam pilnują porządku usłyszała że mówimy w obcym języku i zagadała - polecała nam przyrodę North Lincolnshire, a jak powiedzieliśmy jej że byliśmy już nad rozlewiskami Trentu wiosną tego roku (lęgowiska ptaków wodnych) i w Twiggmoor Woods, to zdecydowanie była usatysfakcjonowana.
 
Ostatnia edycja:
Karolciu ja ostatnio tez myslalam jak wygladaly by nasze swieta napewno byly by inne, weselsze i na koniec roku bylo by radosne podsumowanie a tak niestety....przytulam mocno kochana
kamiledimocno trzymam kciuki za jutrzejsze ugs i czekamy na dobre wiesci;-)
miskamprzesliczne te twoje cudenka;-)

A dzis jest nasza rocznica;-)dostalam od mojego M przesliczny bukiet :-)
 
miskam -dziekuje bardzo.Tak ja też tak myślę żey jak wyjedziemy to może choc troszke oderwę się od rzeczywistości teraz to tylko święta przetrwać.
klaczek nie dziwie sie tobie że miałas nerwa.Tylko nie daj się wykorzystywać.
trawa- no to masz świecznik na święta :)
Ja kiedyś załozyłam się z moim bratem o to co wyniesiemy z dyskoteki i ja wyniosłam 12 łmalych łyżeczek a on 4 popielniczki głupie ale wygrałam bo miałam więcej haha
a te koniki piekne.
Lila001- milutkiej rocznicy :)
A ja pakuję się już nie moge się doczekać wyjazdu.tymek jeszcze jutro idzie do przedszkola do 12 spokojnie się spakujemy do auta i w drogę.
mam nadzieje ze droga bedzie dobra.
kochane odezwe sie juz chyba jutro wieczorkiem jak dojedziemy
miłego wieczoru życzę
 
reklama
kłaczek te koniki to sobie biegają po parku narodowym na wyspie Assateague Island nie maja uprzęży etc, ale myślę ze z racji ze to park narodowy to dbają o ich zdrowie, a żywienie to chyba same muszą sobie znaleźć w końcu to park a nie zoo ;-)

karolcia - dokładnie tak, nie wiem jak to się stało...

isza spokojnie zaczekaj nie szalej, trzymam kciuki!

agnesssss nadrabiaj i pisz co u ciebie

kamilaedi trzymam za Was!
 
Do góry