reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam sie wtorkowo :-)
Wpadam wam tylko zyczyc spokojnego dnia :tak: chyba jakies chorobsko mnie bierze katar sie nasila,chrypka, gardlo drapie :eek: nie mam ochoty na nic :-( w czwartek prawdopodobnie wybieramy sie do szwagra ,jak co roku i powrot dopiero po nowym roku,i jakos nie mam ochoty w tym roku gdziekolwiek sie wybierac Oo :eek:
isza 3mam kciuki &&&&&&& i u kazdej dziewczyny inaczej wczesna ciaza sie objawia wiec moze moze fasolka zamieszkala u ciebie :tak: 3mam mocno kciuki &&& :-D
agnessss podwojne gratulacje :-D:-D zdrowia zycze no i spokojnej ciazy zycze ;-)
dziunia witam Cie i przytulam mocno a dla Twojego Aniolka zapalam (***).......

Milego dnia zycze :-) musze isc cos porobic,posprzatac chate przed wyjazdem :-)
 
reklama
isza u mnie mdłości wcale nie było:p
Agnesss bardzoo gratuluję!!!!ale muszę napisać jedno...uwazaj bardzo na siebie! idź na zwolnienie.to naprawde trudna ciąża.ja czułam się świetnie jakby mi skrzydla ktos doczepil, a wody odlazly jak film oglądałam ot tak bez żadnych sygnałów.nie chcę Cię straszyc i mam nadzieję,że tak tego nie odbierzesz.po prostu musisz odpoczywac nawet jesli będziesz czula się dobrze.lepiej huhać na zimne.no i spokojnej ciąży:) bliźniaki na forum w końcu mamy:)
 
kurcze blaszka znowu mi sie wymiotować dziś chciało ... i ochota na kiełbase smażona z bułką i cebulą :/ eh ale może to tylko pogoda a nie fasolka ... okres powinnam dostać 3 stycznia zobaczymy .... a może urojona ? ;/
 
Cześć....
przywitam się tylko...
u mnie wszystko ok.
na razie przestaliśmy w kółko mysleć o dziciątku
zajęliśmy się sobą, pracą...
i dajemy rade....

biorę leki...
i spokojnie czekam, aż nadejdzie ten czas....

buziaki dla Was wszystkich...
i nie zapomnijcie o mnie....:);-)
 
agnes super wieści! zycze ci spokojnej ciazy i proszę uwazaj na siebie. w tym co mowi ola jest sama prawda, dbaj o siebie.
trzymam za ciebie kciuki podwójnie ;)

karolcia jak mozna o tobie zapominec, co?

Mielismy wzmozyc starania w tym miesiacu, bo ostatni cykl CLO i niestety cos sie miedzy nami poblokowało. Wczoraj długo rozmawialismy i oboje nie wiemy czy chcemy miec teraz dziecko.
Wszystko jest takie skomplikowane. Najchetniej uciekłabym od tego zycia. tylko dokąd? nie mam juz siły.
Sorry ze marudze, ale oprócz was nikt mnie nie zrozumie
Buziaki
 
witam dziewczyny :) hcialam podziekowac za trzymanie kciukow przydalo sie :D bylismy dzis na usg jak narazie wszystko ok, kropek ma 6 milimetrow i serduszku juz pracuje :D jestem bardzo bardzo szczesliwa teraz czekamy na nastepne usg :) oby znow byly dobre wiadomosci :)))
 
skierkamocno trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte i napewno wszystko jest dobrze:tak:
isza napewno nie urojone...hehe kochaniutka jak ja rozpczne staranka napewno bede przezywala wszytko tak jak ty ale to juz tak bywa jak bardzo pragnie sie dzieciatka wyczekuje sie na te objawy i kazda zmiana budzi nadzieje;-)
karolcianapewno nie zapomnimy o tobie dobrze ze masz takie podejscie i masz racje napewno ten czas nadejdzie:-)ja bardzo kibicuje aby sie tobie udalo;-)
Emywcale nie marudzisz ;-)...a co spowodowalo takie rozterki???Moze dajcie sobie troszke czasu w moim przypadku to pomoglo....
kamilaedi jejku jakie cudowne wiesci!!!:-D Myslalam dzis o tobie;-)dobrze ze wszystko jest ok i oby tak dalej:-)
 
reklama
hey dziewczyny mam pytanie mam nadzięje,że mi pomożecie. Niestety spóżnia mi się okres, a niestety, bo nie mam jeszcze porobionych badań wszystkich po poronieniach i jestem przerażona, ale to nie jest jeden problem, drugi jest taki, że jestem na chorobowym do końca roku, ponieważ zachorowałam. Martwię się tym, ponieważ zaszłam w ciąże na chorobowym i zapewne dostanę chorobowę kolejne od ginekologa, z tytułu ciąży zagrożonej , bo zawsze miałam leżeć plackiem i się oszczedzać, nie wiem czy przy zajśćiu w ciąże na chorobowym zus nie patrzy inaczej, i czy będę w razie czego, gdyby się udało mam nadzieję, że dzidziuś będzie rósł to , czy będę miała wypłacane zasiłki chorobowe w okresie ciąży wiecie może coś na ten temat???

andrzelika spokojnie będziesz miala wszystkie zasiłki i zus tego nie bedzie negował, a jaka będziesz miała L4 z kodem B to dostaniesz 100% za zwolnienie lekarskie

pozdrawiam wszystkie!
 
Do góry