reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny...jestem nowa....poronilam tydzien temu.....na szczescie mam coreczke 1,5roczna ktora nie daje mi myslec za duzo o tym co sie stalo,chodz to i tak boli.....nie chce sie poddawac i bede dalej starac sie o rodzenstwo dla mojej malej,zycze wam dziewczyny rowniez dwoch kreseczek na tescikach i zeby wszystko sie skonczylo dobrze.....a tobie agnesssss gratulacje......mam nadzieje ze za niedlugo kazda z nas znajdzie sie na watkach na 2011 rok jako ciezaroki.pozdrawiam
 
isza1988 chcialabym ci pomoc ale ja jak bylam na poczatku ciazy nie mialam zadnych objawow oprucz srasznego smaka na sledzie i siu siu non stop.....:no:co do mdlosci to dostala je pod koniec drugiego trymestru ale to przez zatrucie...brrr.moze jednak zrob sobie betke z krwi,szybciej wychodzi niz test normalny z apteki...
 
Trawa, super takie rozwiązanie. Chodziło mi o to czy to jest jakoś zorganizowane - wychodzi że tak. Donna Nook jest po prostu miejscem gdzie foki przypływają i z tej racji jest chronione.
Agnesssss, gratulacje podwójnie. Super!
Isza, zaczęłam rzygać późno. Pierwsze to bolesność i lekkie powiększenie piersi, potem długo długo nic i mdłości gdzieś w 7-8 tygodniu.
 
Agnes serdecznie gratuluje podwojnego szczescia;-) i pisz czesciej co u ciebie:-)
isza1988 miejmy nadzieje ze sie udalo;-) mi sie wydaje ze troszeczke za wczesniej na mdlosci;-)kochana mocno trzymam kciuki zeby to byla fasolka:-)a kiedy mozesz juz testowac???
dziunia witam i przytulam mocno dla twojego aniolka[*]
As witam rowniez i zycze milego dzionka;-) jak zdrowko u ciebie???
 
reklama
hey dziewczyny mam pytanie mam nadzięje,że mi pomożecie. Niestety spóżnia mi się okres, a niestety, bo nie mam jeszcze porobionych badań wszystkich po poronieniach i jestem przerażona, ale to nie jest jeden problem, drugi jest taki, że jestem na chorobowym do końca roku, ponieważ zachorowałam. Martwię się tym, ponieważ zaszłam w ciąże na chorobowym i zapewne dostanę chorobowę kolejne od ginekologa, z tytułu ciąży zagrożonej , bo zawsze miałam leżeć plackiem i się oszczedzać, nie wiem czy przy zajśćiu w ciąże na chorobowym zus nie patrzy inaczej, i czy będę w razie czego, gdyby się udało mam nadzieję, że dzidziuś będzie rósł to , czy będę miała wypłacane zasiłki chorobowe w okresie ciąży wiecie może coś na ten temat???
 
Do góry