reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny
Agatko dalej nie ma. Ale czuję ze wszytsko wraca do normy. Wiec myśłe ze niedługo powinno przyjść. Trzymajcie kciuki. Bo szkoda czasu :-D
 
reklama
badania immunologiczne
p/ciala kardiolipinowe
p/ciala jadrowe
p/ ciala fosfolipinowe
p/ciala tarczycowe
koagulant tocznia
p ciala lozyskowe
p/ciala plemnikowe
p/ciala tarczycowe
p/ciala jajnikowe
test IMK

nastepnie
hormony tarczycy komplet
prolaktyna\
progesteron
testosteron
glukoza( jedyne co za niski wynik)
DDiL
pobrala wymazy z macicy i szyjki wiec na wszystkie bakterie
i czekam na wyniki p/cial chlamydia
p/cial chelicobakter
po blizniakach robilam tokso cytomeg parvowir nic nie wyszlo
 
o kurcze ja tych badan nie robilam, moze do nfztu zadzwon i sie dowiedz czy te badania sa refundowane bo wedlug mnie to po tylu poronieniach powinny byc kazde refundowane....
 
aniolki w kotym tygodniu stracilas blizniaki ??
my dowiedzielismy sie w 10 nasze blizniaki byly jednojajowe jednoowodniowe i jednokosmowkowe zaszlam cykl po odstawieniu tabletek anty o kazdy zganial niepowodzenie na blizniaki i ze teraz napewo sie uda ... nie robilam badan i zaluje chociaz z drugiej strony wszystkie wychodza dobrze wiec pewnie bym myslala, ze wszystko ok i i tak stalo by sie to samo ...
a ja tez pamietam przywiazywanie nog ale jakos na zabieg i pobyt w szpitalu sie nastawilam wiedzialm ze teraz juz sa takie procedurry i musze to przejsc na szczescie spalam i nic nie wiem z tego najgorsze bylo to przy ostatnim obumarciu ciazy ze musialam poronic po tabletce to przezylam najbardziej bo tkanka z moim maluszkiem ktora urodzilam musialam oddac do badania to bylo najgorsze akurat zostalam z tym sama w nocy bo m musial juz isc do domu .... wiec wzielam na husteczke i oddalam poloznej ;( to bylo najgorsze ;(
ja stracilam moje blizniaczki w 23 tyg ciazy...urodzilam w szpitalu...dziewczynki zyly ale tylko kilka minut...moglismy je zobaczyc...i pozegnac sie...
o boze...ty musialas wziasc swojego maluszka w husteczce oddac...wspolczuje ci..to musialo byc straszme...
 
ja stracilam moje blizniaczki w 23 tyg ciazy...urodzilam w szpitalu...dziewczynki zyly ale tylko kilka minut...moglismy je zobaczyc...i pozegnac sie...
o boze...ty musialas wziasc swojego maluszka w husteczce oddac...wspolczuje ci..to musialo byc straszme...

bo to bylo straszne :(
matko a co ty przeszlas dlaczego urodzilas tak wczesnie kurde ze na tym etapie nie da sie uratowac dzieci :( pewnie jakas niewydolnosc szyjki czy co a wosy plodowe mialas nic sie nie saczylo normalnie zaczelas rodzic ? straszne ze nic nie mozna zrobic w takiej chwili :(
 
reklama
no u mnie ciaza przebiegala prawidlowo...nagle pojechalam do szpitala z bolami brzucha...to byly skurcze...bylo rozwarcie...probowali zatrzymac akcje i mieli zalozyc krazek jak skurcze mina...ale nie minely i jak odeszly wody to minelo 30 min i urodzilam....nie dalo sie maluszkow ratowac bo wazyly 380g i 360g...za male...polozna mi tlumaczyla ze nie ma takich malych rurek do intubacji..a dziewczynki mialy niewyksztalcony uklad oddechowy,...jak nam pokazali dziewczynki to julcia miala otwarta buziunie i zobaczylam ze ma zarosniete w srodku jeszcze taka blonka....
 
Do góry