reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

pati nic nie jest refundowane za wszystko placimy sami jedynie co genetyka mogli by zrefundowac ale nie kaza nam robic tych badan bo twierdza ze nie sa potrzebne ... a wszyscy w szpitalu mowili ze pierwsze co to kariotyp a teraz nikt nie chche dac skierowania bo po co .... a wszystkie badania immunologiczne hormony p/ciala robilismy sami juz poplynelismy 2000 i nie znamy odpowiedzi
 
reklama
karolcia81 To super mi wtedy tez szefowa tak powiedziala ze mam odpoczywac i o prace sie nie martwic.Fajnie ciesze sie z twojej fasolki ciekawe kiedy ja zafasolkuje.Pierw ta noge wylecze i do dziela.:-)Chodz z mezulkiem ostatnio sobie pozwolilismy na duzo wiec zobaczymy co sie okaze za miesiac:-)


trzymam kciuko, żeby Ci się szybko udało...mnie się udało w pierwszym cylku staranek!!!!
 
dziekuje 13x13 za slowa wsparcia wiem, ze nie mozna sie poddawac ale strach jest tak wielki ze ciezko sie cieszyc kolejna ciaza ... ale bede sie starac myslec pozytywnie bo to napewno pomaga
 
beatka ja wiem ze sa badania refundowane tylko trzeba chodzic do gina na nfz i trafic na takiego ktory nie bedzie robil problemow a jak zrobi to jechac do oddzialu nfz i zrobic zadyme :)
 
Beatkaa24 a byłaś w jakiejś klinice leczenia niepłodności??? czy sama te badania robisz -ja wiem że bezpłodność to co innego niż straty ale może oni mają tam większe pojęcie o przyczynach różnych, wadach itp... no nie wiem.... Motylek może do nas zajrzy niedługo -to wszystko opisze... już kiedyś pisała o tym co i dlaczego Ją spotkało ale ja nie pamiętam....

Karolcia81 Tobie zapomniałam napisać... mówiłaś o prywatnej klinice do rodzenia. Też miałam rodzić prywatnie ale znajomy lekarz który tam pracuje szybko mnie wyprostował... fakt że nawet menu z kucharzem ustalasz wcześniej (najdroższy poród 17tys.), ale jest jak byk napisane -jak się coś dzieje złego -wywożą Cię do najbliższego państwowego szpitala. Nie ma specjalistycznego sprzętu ani oddziału ratowania noworodków... nie wiem jak jest w tym Twoim i wiem że każdy myśli że wszystko będzie ok -ale wolę dmuchać na zimne... przeczytaj te warunki zanim sie zdecydujesz...

Patib masz rację -oni sie zadymy boją jak ognia:-)
 
Jestem -głowa mi pęka i gardło drapie więc lecę z cebulą od rana:eek:

Oj lecz się Kochana, lecz. Choroba Ci niewskazana...

S wrócił z wojaży i powiedział że nie było go 3 dni i widzi jak mi brzusio urósł:-D w końcu ktoś;-) i w supermarkecie jak mu mówiłam ze się jego potomek rozpycha to kucnął i zaczął się do brzucha drzeć "cześć maluszku tu tato":oo::oo::oo::oo:

Jak tak sobie Ciebie czytam Agatko to aż zazdroszczę. W pozytywnym znaczeniu rzecz jasna.

AAAAA i jeszcze jedno -zostałam kierownikiem:eek::eek::eek::eek::eek:

Gratuluję :-)
Ty narazie decyzji nie podejmuj bo do tego musisz ochłonąć. Najpierw wróć do nas i daj sobie czas -na decyzje będzie jeszcze chwila. Dobrze ze jeteś:tak: po burzy zawsze przychodzi słońce... nie wiem dlaczego musisz tyle przecierpieć, nie wiem do jakich przemyśleń ma Cie to doprowadzić.... ale jesteś silna i dzielna. Przytulam mocno

Jestem z Wami, bo bez Was bym chyba zwariowała kompletnie. Wiem, że mogę tu napisać co mi leży na sercu i wiem, że otrzymam wsparnie. Mojemu M nie chcę się żalić, bo przecież stracił brata. Nie chcę mu dowalać moimi problemami i wachaniami emocjonalnymi. Tak samo Rodzicom, którzy bardzo przeżyli odwołanie ślubu. Zwłaszcza moja Mama.

Ja też nie wiem czemu spada na mnie tyle razów od Boga. Bo poronienie i odwołanie ślubu, to nie wszystko co mnie spotkało. Tylko o tych innych rzeczach nie chcę pisać. Nie mam już sił na to po prostu.

I jakoś nie widzę w sobie siły i odwagi. Choć wiem, że bez Was byłoby mi o wiele trudniej.

Dziękuję Agatko za dobre słowo.


Wszystkim Wam dziękuję.
 
Ostatnia edycja:
wszystkie badania jakie mam robione sa platne i zalecane przez lekarzy dzwonilam do lekarza ktory ma umowe z nfz i do ktorego chodzilam w ostatniej ciazy on powiedzial, ze jedynie badania genetyczne moga refundowac... wiec za cala reszte placilam ...
a no i przegroda i histeroskopia bedzie robiona na fundusz
 
reklama
Do góry