reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
normalnie jestem w szoku
wstałam o 6.45 wyprawiłam Wercie do szkoły R ja zaprowadził więc już o 7.40 leżałam z powrotem po 8 szybkie śniadanko i od 9 do 11 drzemka
może malutką słabiutką kawkę bym wypiła
 
normalnie jestem w szoku
wstałam o 6.45 wyprawiłam Wercie do szkoły R ja zaprowadził więc już o 7.40 leżałam z powrotem po 8 szybkie śniadanko i od 9 do 11 drzemka
może malutką słabiutką kawkę bym wypiła


Witaj...
az Ci zazdroszczę.....ja jestem potwornie spiąca....a muszę 8 godzin w pracy siedzieć...wstaje przed 6...o 16 jestem w domu....i wtedy dopiero mi sie udaje ze dwie godzinki snu urwać....
...tak bardzo bym chciała byc juz na zwolnieniu....ale jeszcze te 10 dni musze popracować.....
właściwie to jutro...potem weekend, potem dwa dni urlopu, 11 wolny...dwa dni do pracy, weekend a w poniedziałek do gina po l-4......
...ale jestem potwornie zmęczona....i boli mnie brzuch....a ciebie Kasiu...też pobolewa.....i co z tym śluzem....masz wrazenie że Cie zalewa?
 
oj ja tez mam dzis dzien spania... chociaz wstalam po 8smej ale tak mi sie oczy kleja ze zaraz po obiadku jak kawa nie pomoze to ide sie zdrzemnac a potem chyba pojade do jakiegos marketu bo nam sie pasta do zebow konczy... zaraz adam przyjedzie a wczoraj zle sie czul mam nadzieje ze wrocil do zdrowka
 
mam uczucie jakbym miała mokro a przy podcieraniu jest taki mleczny
brzuch czasem zaboli piersi troche odpuściły tylko sutki bolą bardzo a wczoraj w wanni je trochę ścisnęłam i jakiś płyn się wysączyl takie malenkie kropelki
jutro chyba skoczę jeszcza raz na betkę albo w poniedziałek to bym miała wynik na wtorek do gina
 
myślałam, że tylko ja dziś mam dzień ziewacza, ale widzę, że jest nas więcej ;-)
tak myślę, że może jednak trzeba było wziąć choć trochę wolnego, ale chyba siedząc w domu szukałabym dziury w całym i wymyślała problemy, albo szukała zajęcia, więc bym się zmachała porządkami itp. więc póki co przysypiając staram się pracować
 
wiecie co moje szefostwo myślało że nie dostanę tego świadczenia z zusu i sie pomylili a chcieli mnie zwolnić juz sobie wyobrażam ich miny jak im w grudniu L-4 wyślę
normalnie oszaleja za zgryzoty
zadroszczę wam waszych szefów w mojej firmie nie wolno chorować albo dzieci nie powinny chorować a juz zachodzenie w ciąże to dopiero skandal
 
mam uczucie jakbym miała mokro a przy podcieraniu jest taki mleczny
brzuch czasem zaboli piersi troche odpuściły tylko sutki bolą bardzo a wczoraj w wanni je trochę ścisnęłam i jakiś płyn się wysączyl takie malenkie kropelki
jutro chyba skoczę jeszcza raz na betkę albo w poniedziałek to bym miała wynik na wtorek do gina


mnie sie tez wydawało, że mój sutek był taki wilgotny wczoraj....

...ale nie biały...tylko taki żółtawy ten sluz? właśnie...to może ten mój też taki jest tylko mi sie wydaje, że on ciemniejszy jest...bo na białej wkładce go widać...tak na beżowo-żółto?

czy myslicie, że tez powinnam się na betkę udać?
kurcze nawet nie wiem gdzie to sie u nas robi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Karolcia idź do przychodni w czasie, gdy pobierają krew i powiedz, że chcesz odpłatnie zbadać betę.


Idę do domu Dziewczyny. Brzuch mam jak bania. Oczy zmęczone. Ręce mi się dziwnie trzęsą (może to od tego prądu). M wróci później, więc pewnie po powrocie z psem ze spaceru zajrzę do Was jeszcze.
 
Do góry