reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

miałam pisać wczoraj ale sił nie miałam. Wczoraj o 13.54 przyszedł na świat mój Przemcio. Ważył 3120g i mierzył 56 cm.
Niestety mimo indukcji porodu, rozwarcie 6 cm skończyło się na CC bo ja dostałam temperatury i jakieś infekcji a mały miał tętno prawie 200. Ale ciesze się że już jest z nami i że wszystko dobrze się skończyło.
Cycek jest straszny z niego, ssa i ssa i ssa i chce być tylko na rękach. I jest taki kochany

Ale cudny! Gratulacje ❤️
 
reklama
miałam pisać wczoraj ale sił nie miałam. Wczoraj o 13.54 przyszedł na świat mój Przemcio. Ważył 3120g i mierzył 56 cm.
Niestety mimo indukcji porodu, rozwarcie 6 cm skończyło się na CC bo ja dostałam temperatury i jakieś infekcji a mały miał tętno prawie 200. Ale ciesze się że już jest z nami i że wszystko dobrze się skończyło.
Cycek jest straszny z niego, ssa i ssa i ssa i chce być tylko na rękach. I jest taki kochany
Gratulacje!
Kto by pomyślał, że mój młody będzie szybciej od Twojego 😉 Jest starszy aż o dwa dni 🤪
 
miałam pisać wczoraj ale sił nie miałam. Wczoraj o 13.54 przyszedł na świat mój Przemcio. Ważył 3120g i mierzył 56 cm.
Niestety mimo indukcji porodu, rozwarcie 6 cm skończyło się na CC bo ja dostałam temperatury i jakieś infekcji a mały miał tętno prawie 200. Ale ciesze się że już jest z nami i że wszystko dobrze się skończyło.
Cycek jest straszny z niego, ssa i ssa i ssa i chce być tylko na rękach. I jest taki kochany
Cudny jest, gratulacje 🥰
 
@sadness35 co u Ciebie? Jak się czujesz?
Żyje w strachu.. mam okropne mdłości, miałam plamienie krwią, potem brązowe ( biorę duphaston ale to już trochę trwa, nie wiadomo skąd). W zasadzie ciągle coś.
W dodatku czekam na diabetologa bo żeby nie było”za spokojnie”cukier na czczo mam za wysoki.
Ciężko fizycznie, a psychicznie jeszcze gorzej.
Dzisiaj nie wychodzę nawet spod koca jakby mnie coś rozkładało więc te żale są nieco spotęgowane.
Ale jeszcze trwam 😌
A jak u Ciebie? 🙂
 
reklama
Żyje w strachu.. mam okropne mdłości, miałam plamienie krwią, potem brązowe ( biorę duphaston ale to już trochę trwa, nie wiadomo skąd). W zasadzie ciągle coś.
W dodatku czekam na diabetologa bo żeby nie było”za spokojnie”cukier na czczo mam za wysoki.
Ciężko fizycznie, a psychicznie jeszcze gorzej.
Dzisiaj nie wychodzę nawet spod koca jakby mnie coś rozkładało więc te żale są nieco spotęgowane.
Ale jeszcze trwam 😌
A jak u Ciebie? 🙂
To mamy w sumie podobnie. Miałam krwawienia i plamienia przez krwiaka. Teraz nie za peszajac cisza. Przez te krwawienia byłam dwa tygodnie na L4 i powiem szczerze że psychicznie nie podziałało na mnie to za dobrze. Wolę pracować nie mam wtedy czasu na rozmyślania i użalania się nad sobą.

U mnie cukier na czczo idealny ale po dwóch godzinach od podania glukozy podwyższony. Zaczęłam przygodę z glukometrem zobaczymy co z tego będzie.

28 grudnia mam prenatalne podejrzewam że ze względu na wiek i moją historię nie wyjdą za ciekawie.

W którym jesteś tygodniu?
 
Do góry