reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jakos leci 🙂 Od tamtej soboty mam znowu plamienia/krwawienia przez krwiaka ale na szczęście z maluchem wszystko w porządku. Ja od kilku dni jestem taka bez życia nic mi się chce i tylko bym spała. We wtorek wizyta mam nadzieję że krwiaczek zmalał.

A co u Ciebie? Za chwilkę będziesz witać maluszka na świecie ❤️
to który tydzień już jesteś?
Z krwiakami tak jest, że muszą się opróżnić. Odpoczywaj dużo, śpij i będzie dobrze. Masz jakieś częstsze kontrole ?

No ja miałam mieć 1.12 CC ale będę próbować rodzic SN więc musimy czekać aż się zacznie. Póki co od 3 tyg. 2 cm rozwarcia ale bez skurczy. Młody się nie spieszy na świat. W poniedziałek mam wizytę i zobaczymy czy coś sie zmieniło. Eh no chciałabym go już kolo siebie
 
reklama
to który tydzień już jesteś?
Z krwiakami tak jest, że muszą się opróżnić. Odpoczywaj dużo, śpij i będzie dobrze. Masz jakieś częstsze kontrole ?

No ja miałam mieć 1.12 CC ale będę próbować rodzic SN więc musimy czekać aż się zacznie. Póki co od 3 tyg. 2 cm rozwarcia ale bez skurczy. Młody się nie spieszy na świat. W poniedziałek mam wizytę i zobaczymy czy coś sie zmieniło. Eh no chciałabym go już kolo siebie
Wg OM 10+1 a wg USG 9+2. Z początku wizytę miałam co tydzień teraz co 2 tygodnie ale jak coś się dzieje to dzwonię i konsultuje z moim lekarzem.
Młodemu dobrze w twoim brzuchu 😁 Kochana jeszcze chwilka i będziesz tulić synka powodzenia 🤞
@Pszczolka38, nie ukrywam że trochę Cię "śledzę" na wątku lipcowym i trzymam bardzo mocno kciuki za Was 😘
@marsi89, za Was też trzymam 🤞🤞 obyście się już niedługo ujrzeli ♥️
Dziękuję bardzo ❤️ Nie jestem tam zbyt aktywna 🙈 owszem czytam i czasem coś napiszę ale nie czuje się jeszcze za pewnie, a uwierzę w swoje szczęście jak urodze żywe dziecko. Na tą chwilę to moja wiara że się uda jest taka jakby mi ktoś powiedział że wygrałam miliony w totka 🤣🤪
 
Wg OM 10+1 a wg USG 9+2. Z początku wizytę miałam co tydzień teraz co 2 tygodnie ale jak coś się dzieje to dzwonię i konsultuje z moim lekarzem.
Młodemu dobrze w twoim brzuchu 😁 Kochana jeszcze chwilka i będziesz tulić synka powodzenia 🤞

Dziękuję bardzo ❤️ Nie jestem tam zbyt aktywna 🙈 owszem czytam i czasem coś napiszę ale nie czuje się jeszcze za pewnie, a uwierzę w swoje szczęście jak urodze żywe dziecko. Na tą chwilę to moja wiara że się uda jest taka jakby mi ktoś powiedział że wygrałam miliony w totka 🤣🤪
dobrze że masz możliwość skontaktowania się z lekarzem jak coś. To daje duży komfort psychiczny.
Ja mimo regularnych kopniaków młodego i prawie 40 tyg. Ciąży nadal nie wierzę w to szczęście i chyba nie uwierzę póki mały nie urodzi się cały i zdrowy. Obawy będą towarzyszyć nam już zawsze, nawet jak te małe szkraby będą już z nami.
Ale musimy wierzyć, że wszystko będzie dobrze.
 
Cześć dziewczyny! Właściwie to wczoraj o 21:32 urodził się mój synek. Od niedzieli byłam już w szpitalu z powodu braku ruchów. Miałam leżeć już do 38tc, ale wczoraj (36+2) w jednej chwili ciśnienie mi walnęło i wzięto mnie na cito do cięcia.
Wojtuś ma 3180g, 51cm. Niby dostał 8pkt, ale są problemy z oddychaniem. Zabrano go na salę wzmożonego nadzoru, leży w inkubatorze pod tlenem.
Po 6:00 będziemy próbować się pionizować. I chyba będę mogła pójść do maluszka ❤️
 
Cześć dziewczyny! Właściwie to wczoraj o 21:32 urodził się mój synek. Od niedzieli byłam już w szpitalu z powodu braku ruchów. Miałam leżeć już do 38tc, ale wczoraj (36+2) w jednej chwili ciśnienie mi walnęło i wzięto mnie na cito do cięcia.
Wojtuś ma 3180g, 51cm. Niby dostał 8pkt, ale są problemy z oddychaniem. Zabrano go na salę wzmożonego nadzoru, leży w inkubatorze pod tlenem.
Po 6:00 będziemy próbować się pionizować. I chyba będę mogła pójść do maluszka ❤️
kochana gratulacje. Wszystko będzie teraz będzie już dobrze.

Ja też od wczoraj w szpitalu bo dokładnie wczoraj miałam 40+0, rozwarcie na 6 cm ale młody mimo oxy nie chce wyjść😭 miałam mieć CC 1.12 ale stwierdziłam że chce rodzic SN.
Mój zaś ma wysokie tętno od wczoraj (181) i mi się też jakaś temperatura przypaletala i przeziębienie, eh zawsze coś.

Dużo zdrówka dla was 😘
 
Cześć dziewczyny! Właściwie to wczoraj o 21:32 urodził się mój synek. Od niedzieli byłam już w szpitalu z powodu braku ruchów. Miałam leżeć już do 38tc, ale wczoraj (36+2) w jednej chwili ciśnienie mi walnęło i wzięto mnie na cito do cięcia.
Wojtuś ma 3180g, 51cm. Niby dostał 8pkt, ale są problemy z oddychaniem. Zabrano go na salę wzmożonego nadzoru, leży w inkubatorze pod tlenem.
Po 6:00 będziemy próbować się pionizować. I chyba będę mogła pójść do maluszka ❤️

Gratulacje! 🥰😘
 
Cześć dziewczyny! Właściwie to wczoraj o 21:32 urodził się mój synek. Od niedzieli byłam już w szpitalu z powodu braku ruchów. Miałam leżeć już do 38tc, ale wczoraj (36+2) w jednej chwili ciśnienie mi walnęło i wzięto mnie na cito do cięcia.
Wojtuś ma 3180g, 51cm. Niby dostał 8pkt, ale są problemy z oddychaniem. Zabrano go na salę wzmożonego nadzoru, leży w inkubatorze pod tlenem.
Po 6:00 będziemy próbować się pionizować. I chyba będę mogła pójść do maluszka ❤️
Gratulacje 🙂
Dużo zdrowia dla was.
 
kochana gratulacje. Wszystko będzie teraz będzie już dobrze.

Ja też od wczoraj w szpitalu bo dokładnie wczoraj miałam 40+0, rozwarcie na 6 cm ale młody mimo oxy nie chce wyjść😭 miałam mieć CC 1.12 ale stwierdziłam że chce rodzic SN.
Mój zaś ma wysokie tętno od wczoraj (181) i mi się też jakaś temperatura przypaletala i przeziębienie, eh zawsze coś.

Dużo zdrówka dla was 😘
Co tam u Was?
 
reklama
miałam pisać wczoraj ale sił nie miałam. Wczoraj o 13.54 przyszedł na świat mój Przemcio. Ważył 3120g i mierzył 56 cm.
Niestety mimo indukcji porodu, rozwarcie 6 cm skończyło się na CC bo ja dostałam temperatury i jakieś infekcji a mały miał tętno prawie 200. Ale ciesze się że już jest z nami i że wszystko dobrze się skończyło.
Cycek jest straszny z niego, ssa i ssa i ssa i chce być tylko na rękach. I jest taki kochany
 

Załączniki

  • 739d9b7b-962f-44de-bf15-5206c94045d3.jpeg
    739d9b7b-962f-44de-bf15-5206c94045d3.jpeg
    21,5 KB · Wyświetleń: 76
Do góry