reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzięki dziewczyny że jesteście mało kto zrozumie co teraz przechodzę. Nie chodzi już nawet o ten ból fizyczny tylko kurde psychicznie nie mogę zapomnieć o tym co mnie spotkało. To już prawie 3 miesiące ah kurde życie 🥺
Tak ku pokrzepieniu to ja miałam też dwa zabiegi łyzeczkowania gdyż po pierwszym zostały resztki. Drugi zabieg był prawie dwa miesiące po pierwszym i po okresie. Twoje endometrium wcale nie jest złe. Ja w 24 dc miałam zaledwie 6 mm.
 
@izzy_j Kochana co u Ciebie? Nie mam już tyle czasu na forum żeby być na bieżąco niestety ale może coś napiszesz :*
Jestem po wizycie w szpitalu. Musieli łyżeczkować. Jutro wyjeżdżamy a potem nie wiem...na razie małymi krokami. Dzięki za wsparcie i troskę ale ja się na razie wypisuję z forum, głowa mi musi odpocząć bo mam wrażenie że od listopada jestem w permanentnej ciąży, wszystko jest pod to robione, organizowane i planowane, mam wrażenie że gdzieś zgubiłam w tym wszystkim siebie i musze pomyśleć o priorytetach. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.
 
Jestem po wizycie w szpitalu. Musieli łyżeczkować. Jutro wyjeżdżamy a potem nie wiem...na razie małymi krokami. Dzięki za wsparcie i troskę ale ja się na razie wypisuję z forum, głowa mi musi odpocząć bo mam wrażenie że od listopada jestem w permanentnej ciąży, wszystko jest pod to robione, organizowane i planowane, mam wrażenie że gdzieś zgubiłam w tym wszystkim siebie i musze pomyśleć o priorytetach. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.
Czasem trzeba sobie zrobić przerwę i złapać dystans. Udanego urlopu. Trzymaj się🙂
 
Jestem po wizycie w szpitalu. Musieli łyżeczkować. Jutro wyjeżdżamy a potem nie wiem...na razie małymi krokami. Dzięki za wsparcie i troskę ale ja się na razie wypisuję z forum, głowa mi musi odpocząć bo mam wrażenie że od listopada jestem w permanentnej ciąży, wszystko jest pod to robione, organizowane i planowane, mam wrażenie że gdzieś zgubiłam w tym wszystkim siebie i musze pomyśleć o priorytetach. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.
Tak jeśli tego potrzebujesz to odpocznij, zresetuj się. Odezwij się do nas gdy będziesz gotowa.
Trzymaj się ❤️
 
Jestem po wizycie w szpitalu. Musieli łyżeczkować. Jutro wyjeżdżamy a potem nie wiem...na razie małymi krokami. Dzięki za wsparcie i troskę ale ja się na razie wypisuję z forum, głowa mi musi odpocząć bo mam wrażenie że od listopada jestem w permanentnej ciąży, wszystko jest pod to robione, organizowane i planowane, mam wrażenie że gdzieś zgubiłam w tym wszystkim siebie i musze pomyśleć o priorytetach. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki.
 
reklama
Pewnie Kochana zrelaksuj się, odpocznij, nabierz sił ,każdy jest inny i potrzebuje czego innego,ale przede wszystkim pomysł teraz o sobie i swoim samopoczuciu fizycznym i psychicznym.Myslami bede z Toba.💋❤PŚ.Ja wracam w niedz w środę wszystko się okaże i brnę do przodu wypoczynek z rodziną nad morzem daje mi moc, nie liczę na cud ale w głowie poukładałam sobie przez ten tydzień i po burzy wychodzi słońce,pamiętaj dobrym myśleniem ściągamy dobre rzeczy do siebie ,szukaj w trudnej sytuacji plusów,życzę Ci by wszystko się poukładało buziaki 😚😚😚
 
Do góry