reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej, ponowie pytanie o androloga z wielkopolski [emoji28]
Któraś może kogokolwiek polecić?
Partnerowi jednej z nas wyszły bardzo słabe wyniki i musi to skonsultować z kimś mądrym [emoji16]
 
Ja miałam w szpitalu USG co dwa dni i lekarz powiedział że niby częściej nie można ale co dwa dni to i tak często. Czyli jednak dopiero w piątek idziesz na kontrolę tak?

Normalne. Ja też tak miałam. Najpierw mega krwawienie potem lekkie krwawienie potem właśnie taki brudny brązowy śluz, na 2 dni spokój i aż do okresu miałam taki śluz kawa z mlekiem
Jeszcze myślę. Dzisiaj nie miałam za bardzo kiedy poszukać jakiegoś lekarza. Jutro rano będę nad tym główkować. Dzis od rana z tym L4 wydzwaniałam i pisałam maile i jakoś tak potem nie miałam siły już o tym wszystkim myśleć chyba. Zrobiłam obiad, ogarnęłam kuchnię i już 20 na zegarze.
 
Dziewczyny, podpowiecie? Nie chcę dzwonić z każdą pierdoła do lekarza... Po poronieniu krwawilam jakies 2,5 tygodnia, teraz od kilku dni utrzymuje się taki brudny, brązowy śluz... To norma?
Wiesz co, ja tak miałam od około tygodnia po przez tydzień- brudny brazowawy czasem pod żółty, potem znowu zaczęłam plamic krwią i dopiero teraz po 3ch tygodniach skończyłam... Ale dziś po wizycie lekarz powiedział że wciąż coś tam zalega 🤷🏻‍♀️. Tak więc wydaje mi się że to normalne.
 
Jeszcze myślę. Dzisiaj nie miałam za bardzo kiedy poszukać jakiegoś lekarza. Jutro rano będę nad tym główkować. Dzis od rana z tym L4 wydzwaniałam i pisałam maile i jakoś tak potem nie miałam siły już o tym wszystkim myśleć chyba. Zrobiłam obiad, ogarnęłam kuchnię i już 20 na zegarze.
Jutro już środa...poczekaj może do tej piątkowej wizyty a jak zaś nic nie będzie widział albo nic mądrego nie powie to szukaj innego lekarza.
 
reklama
Do góry