reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Taki jest plan :) wiecie może po jakim czasie od wystawienia przez lekarza l4 wyświetla się na stronie pacjent gov? Lekarz z kliniki wystawi mi l4 bo pisałam maila do rejestracji ale nie wiedzą do kiedy a na tej stronie się nie wyświetla nic a muszę w pracy zgłosić 🤣
Zwolnienie u pracodawcy widoczne jest z reguły na drugi dzień po wystawieniu. Wiadomość, że otrzymałaś L4 dochodzi od razu ale samo zwolnienie potrzebuje kilku godzin żeby się przetworzyć.
 
reklama
Cześć dziewczyny, wiem ze kiedyś widziałam na forum filmik jednej z nas, która prezentowała jak wykonać sobie samodzielnie zastrzyk z heparyny 🤔 kojarzycie gdzie mogę to znaleźć? Jutro czeka mnie pierwsza próba a póki co jestem przerażona i nie wiem jak się za to zabrać 😔
 
Zwolnienie u pracodawcy widoczne jest z reguły na drugi dzień po wystawieniu. Wiadomość, że otrzymałaś L4 dochodzi od razu ale samo zwolnienie potrzebuje kilku godzin żeby się przetworzyć.
No mi lekarz wystawił wczoraj. A dzisiaj o 12 kadry u mnie w pracy nic nie miały. No ale nic zobaczymy. Lekarz zarzeka się że wystawił. Jutro zadzwonię znowu do kadr.
 
Dziewczyny, podpowiecie? Nie chcę dzwonić z każdą pierdoła do lekarza... Po poronieniu krwawilam jakies 2,5 tygodnia, teraz od kilku dni utrzymuje się taki brudny, brązowy śluz... To norma?
 
Cześć dziewczyny, wiem ze kiedyś widziałam na forum filmik jednej z nas, która prezentowała jak wykonać sobie samodzielnie zastrzyk z heparyny 🤔 kojarzycie gdzie mogę to znaleźć? Jutro czeka mnie pierwsza próba a póki co jestem przerażona i nie wiem jak się za to zabrać 😔
Kurcze nie mogę znaleźć tego filmiku z którego ja korzystałam. Ale popatrz może na YouTube
 
No mi lekarz wystawił wczoraj. A dzisiaj o 12 kadry u mnie w pracy nic nie miały. No ale nic zobaczymy. Lekarz zarzeka się że wystawił. Jutro zadzwonię znowu do kadr.
Czasami tak się zdarza. Znam temat od środka więc nic się nie stresuj, jeśli do jutra nie zobaczą wiadomości a potem zwolnienia zadzwoń jeszcze raz do lekarza. Bywa i tak, że coś się " zawiesza " w systemie. Takie to wszystko nie dopracowane 😉
 
Ja z okolic Piaseczna w mazowieckim.
No nic jeszcze daję sobie kilka godzin na przemyślenia co robić. Biję się z myślami skoro częste usg też może zaszkodzić.
Ja miałam w szpitalu USG co dwa dni i lekarz powiedział że niby częściej nie można ale co dwa dni to i tak często. Czyli jednak dopiero w piątek idziesz na kontrolę tak?
Dziewczyny, podpowiecie? Nie chcę dzwonić z każdą pierdoła do lekarza... Po poronieniu krwawilam jakies 2,5 tygodnia, teraz od kilku dni utrzymuje się taki brudny, brązowy śluz... To norma?
Normalne. Ja też tak miałam. Najpierw mega krwawienie potem lekkie krwawienie potem właśnie taki brudny brązowy śluz, na 2 dni spokój i aż do okresu miałam taki śluz kawa z mlekiem
 
reklama
Cześć dziewczyny, wiem ze kiedyś widziałam na forum filmik jednej z nas, która prezentowała jak wykonać sobie samodzielnie zastrzyk z heparyny 🤔 kojarzycie gdzie mogę to znaleźć? Jutro czeka mnie pierwsza próba a póki co jestem przerażona i nie wiem jak się za to zabrać 😔
Ja korzystałam z jakiegoś pierwszego lepszego na You Tube, też na pewno coś znajdziesz 😉
 
Do góry