reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiesz co, ja tak miałam od około tygodnia po przez tydzień- brudny brazowawy czasem pod żółty, potem znowu zaczęłam plamic krwią i dopiero teraz po 3ch tygodniach skończyłam... Ale dziś po wizycie lekarz powiedział że wciąż coś tam zalega 🤷🏻‍♀️. Tak więc wydaje mi się że to normalne.
🙄 Wczoraj minęły 3 tygodnie... Nie wiem, może jednak przejdę się do lekarza
 
reklama
Jeśli jesteś z okolic Bydgoszczy to mogę Ci polecić moją ginekolog która mnie prowadzi czy mutacjach i problemach immuno- Joanna Kłuszejko eskulap Osielsko. Ma bardzo duże doświadczenie w pracy z takimi pacjentami. U mnie obecnie 24 tc i jestem bardzo zadowolona. Też słyszałam ale nie potwierdzam. Faktycznie czasami potrzebuje kilku minut ale zawsze znajduje. [emoji6]
Nie mam tak blisko, ale nie szkodzi. Bliżej nic nie znajdę pewnie, szczególnie z polecenia. Dziękuję. Chętnie skorzystam ! Rozumiem, że te tematy są jej znane. Do tego jest ginekologiem to na plus. U Ciebie jeśli można spytać, czym się zajmowała?
 
To jest ginekolog który się specjalizuje w pracy z pacjentakami z problemem niepłodności. Oprócz tego w Bydgoszczy jako jedna z niewielu ogarnia pacjentki z trombofilią, mthfr itp. Do tego daje też leki jak są problemy immunologiczne.

Ja do niej trafiłam po poronieniu. Ustawiła mi leczenie Clexane, acard. Później doszedł encorton , luteina, prolutex no i się udało utrzymać ciążę.

Ona się zajmuje wieloma kobietami po poronieniu. Ja polecam.
Nie mam tak blisko, ale nie szkodzi. Bliżej nic nie znajdę pewnie, szczególnie z polecenia. Dziękuję. Chętnie skorzystam ! Rozumiem, że te tematy są jej znane. Do tego jest ginekologiem to na plus. U Ciebie jeśli można spytać, czym się zajmowała?
 
Spokojnie. Kiedy masz jakąś kontrolę po poronieniu? Zazwyczaj jest po miesiącu.
Byłam po niecałych dwóch tygodniach, jak jeszcze krwawilam, bo tak wyszło. Lekarka twierdziła, że wszystko prawidłowo i w ogóle to można się po ustaniu krwawienia od razu starać... Ale póki co przez te plamienia nie było nawet prób seksow;p
 
A ja dziewczyny pierwszy cykl starań oficjalny [emoji16] akuratnie dni płodne, wczoraj bolał lewy jajnik, dziś prawy. Test owu już prawie pozytywny. Mąż ma takie ciśnienie że chyba się będę przed nim chować [emoji16] a ja podchodzę na luzie
To tak jak my, 1 oficjalny cykl starań. Ja już 2-3 dni po owu. Będziemy razem testować w czerwcu [emoji6]
 
A ja dziewczyny pierwszy cykl starań oficjalny 😁 akuratnie dni płodne, wczoraj bolał lewy jajnik, dziś prawy. Test owu już prawie pozytywny. Mąż ma takie ciśnienie że chyba się będę przed nim chować 😁 a ja podchodzę na luzie

To tak jak my, 1 oficjalny cykl starań. Ja już 2-3 dni po owu. Będziemy razem testować w czerwcu [emoji6]
Dziewczyny oby dla Was obu cykl był owocny 😊
I nie ma co przed mężem sie chować tylko działać 😁
 
reklama
To tak jak my, 1 oficjalny cykl starań. Ja już 2-3 dni po owu. Będziemy razem testować w czerwcu [emoji6]
Tak. Ja mam 28 wizytę u gina kontrolna i albo pójdę bo już będę w ciąży albo przełoże bo tak z okresem to nie wypada 😁
A ja siedzę i się zastanawiam kiedy będzie miesiączka, nie wyłapałam peak, objawów żadnych, teoretycznie powinna być jutro
Oby nie przyszła 😁
Dziewczyny oby dla Was obu cykl był owocny 😊
I nie ma co przed mężem sie chować tylko działać 😁
Dziękuję😊 no on jest tak mega nakręcony że stwierdził że przez dni płodne będziemy to robić 2 razy dziennie🤦 mówię mu że ma wyluzować bo raz dziennie a nawet co drugi dzien starczy🤣 ale działamy no
 
Do góry