reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Może na innym sprzęcie? Skąd jesteś? E Krakowie Ultramedica ma 1 urządzenie ale za to mega super i Dobreusg to samo. Ogólnie omawiając się gdzieś musisz powiedzieć o co chodzi bo jak mają kilka aparatów to muszą Cię do odpowiedniego lekarza zapisać. Normalnie w gabinetach mają zwykły sprzęt szczególnie jak mają kilka gabinetów i przeważnie w 1 mają taki dedykowany diagnostyce.
Ja z okolic Piaseczna w mazowieckim.
No nic jeszcze daję sobie kilka godzin na przemyślenia co robić. Biję się z myślami skoro częste usg też może zaszkodzić.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Nie będę się rozpisywała ale w skrócie jestem po poronieniu (serce zatrzymane w 6tyg), zabieg łyżeczkowania a po nim 6 miesięcy starań bez skutku. Szukam dobrego lekarza z okolic Lublina, może ktoś coś? 🙂🙂 pozdrawiam
 
Jestem po wizycie. Gość hmm dziwny ale chyba wie co robi więc z nim zostanę. Dostałam skierowania na wymazy głównie (+panel tarczycowy, cukrzyca i insulina obciążenia). Ogólnie mówi że u mnie nie ma za bardzo co zdiagnozować i jeśli to wszystko wyjdzie dobrze to mam zaczynać starania. Przytulam też 8kg od ostatniej ciąży i mówi że to + wiek może mieć negatywny wpływ na jakość komórek jajowych i schudniecie też powinno pomóc- od lyzeczkowania jestem na diecie, na razie 2,5kg w dół. Powiedział że idealnie to tak jeszcze z 10, myślę że akurat w 3 miesiące powinnam zrzucić. Mam 162cm wzrostu I obecnie waze 71,5 kg.
 
reklama
Cześć dziewczyny, kiedyś tu pisałam ale właśnie się zorientowałam że z niewiadomego powodu przestały mi przychodzić powiadomienia i jakoś tak nie zwróciłam na to uwagi 🤷‍♀️ Fajnie widzieć znów znajome nicki :) U nas dalej bez powodzenia, obecnie jakieś 4 dni do @.postaram się nadrobić zaległości w wolnej chwili :)
 
Do góry