reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kochana a jak Twój szpital? Pozwalają u Was na porody rodzinne? To jest teraz takie przykre że kobieta zostaje sama 🙈 tylko nie wiem gdzie tu sens skoro i tak mieszkasz z mężem/partnerem więc przekazujecie sobie dziennie te same zarazki. Tak samo będziecie przekazywać je dziecku 🤦‍♀️
W Gdańsku póki co w każdym dopuszczamy jest poród rodzinny :) i mąż moze byc że mną 2h po porodzie jeszcze. Także to na plus. Oby tylko nie trzymali mnie długo po porodzie w szpitalu bo 2dni to spokojnie zniosę ale jak się będzie długo przeciągac to aż się boję jak moja głowa to przyjmie...
 
reklama
Jacie kiedy to zleciało [emoji85][emoji85] powodzenia ! Życzę jak najmniej bólu! Leos wczoraj skończył 7 miesiecy i ma 4 zeby ... [emoji85][emoji85]
Dziś ale nie rodze ;p jestem dziś strasznie nerwowa, mam dosyć tych telefonów czy już urodziłam, wszystko mnie wkurza i ogólnie jest do dupy ;p a fizycznie żadnych oznak porodu, czuje sie świetnie pod tym względem także sobie poczekamy... Cała noc śniło mi się że rodziłam haha.
 
W Gdańsku póki co w każdym dopuszczamy jest poród rodzinny :) i mąż moze byc że mną 2h po porodzie jeszcze. Także to na plus. Oby tylko nie trzymali mnie długo po porodzie w szpitalu bo 2dni to spokojnie zniosę ale jak się będzie długo przeciągac to aż się boję jak moja głowa to przyjmie...
Kurcze, super! U nas nawet na badania USG nie można przychodzić z osobą towarzyszącą do przychodni... Zupełnie solo 🤦‍♀️
 
Kochana a jak Twój szpital? Pozwalają u Was na porody rodzinne? To jest teraz takie przykre że kobieta zostaje sama 🙈 tylko nie wiem gdzie tu sens skoro i tak mieszkasz z mężem/partnerem więc przekazujecie sobie dziennie te same zarazki. Tak samo będziecie przekazywać je dziecku 🤦‍♀️

Mi nawet jakby wpuścili męża to w życiu go przy porodzie nie chce 😜 jedynie na usg bym chciała, ale może za jakiś czas się uspokoi i będzie można 😉
 
Mi nawet jakby wpuścili męża to w życiu go przy porodzie nie chce 😜 jedynie na usg bym chciała, ale może za jakiś czas się uspokoi i będzie można 😉
Haha no właśnie ja mojego też się obawiam przy porodzie bo on jest że tak powiem wrażliwy 😂😂 ale może jakos da rade więc w planie mamy rodzic razem a co los przyniesie zobaczymy 😁
@Stelle jesli chodzi o wizyty u ginekologa to mój też nie może być obecny :) w przychodniach dalej obowiązuje bezwzględny zakaz osób towarzyszących
@Dzoannna @nnat. Po waszych dzieciach mogę powiedzieć że czas pędzi a u siebie samej czuje jakby czas się ciągnął i ciągnął ;p
 
Mi nawet jakby wpuścili męża to w życiu go przy porodzie nie chce [emoji12] jedynie na usg bym chciała, ale może za jakiś czas się uspokoi i będzie można [emoji6]
Mój był całkiem pomocny przy porodzie, poza tym miał w razie czego pilnować lekarzy żeby nikt nie uskuteczniał jakiś chorych praktyk. Ale w szpitalu w którym rodziłam na szczęście nic się takiego nie działo.
 
Zuzka 2 dni temu 4 miesiące 🙈
@Paula919191 jestem z Tobą myślami! ❤ Super ze macie możliwe porody rodzinne ❤
A Oliwia również 2 dni temu 7 miesięcy!🙉 ale ten czas ucieka!
@Paula919191 Ty tez dopiero co zaczynałaś a już na porodówkę się szykujesz 🤭🙉 Życzę jak najszybszego i najmniej bolesnego porodu 😊 i super ze możecie być tak długo razem!😊👍
 
dziewczyny to nasz drugi cykl starań po poronieniu, przed chwilą zrobiłam bete z krwi bo musialam wiedzieć czy odstawiać duphaston czy nie a tu wynik 69 [emoji3590]
ciesze się ale z drugiej strony strasznie boje żeby nie skończyło się jak ostatnio.
nawet się nie nastawiam
 
reklama
Mój był całkiem pomocny przy porodzie, poza tym miał w razie czego pilnować lekarzy żeby nikt nie uskuteczniał jakiś chorych praktyk. Ale w szpitalu w którym rodziłam na szczęście nic się takiego nie działo.

Mój jest taki wrażliwy, że nawet jak nasza suka miała cieczkę to mdlal prawie 🤦‍♀️🤣 a poza tym on sam nie bardzo chcę więc na pewno nie będę go namawiać. Chyba boi się widoków 😜
 
Do góry