reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chcialam zarejestrować się do poradni kardiologicznej bo dostalam skierowanie.... pani chciała zapisać mnie na styczeń.... powiedziałam jej o 7 dniach dla kobiet w ciąży.... Ale przecież ona wie lepiej bo pracuje 15 lat i takich przepisów nie ma... i co mam jej zrobić... człowiek czuje się bezsilny nieraz już... [emoji26]
 
reklama
Chcialam zarejestrować się do poradni kardiologicznej bo dostalam skierowanie.... pani chciała zapisać mnie na styczeń.... powiedziałam jej o 7 dniach dla kobiet w ciąży.... Ale przecież ona wie lepiej bo pracuje 15 lat i takich przepisów nie ma... i co mam jej zrobić... człowiek czuje się bezsilny nieraz już... [emoji26]

Idź tam, zażądaj na piśmie odnowy udzielenia świadczenia i idź z tym do dyrektora placówki. Nie daj się zbyć! Chyba że masz opcje w innej przychodni, to spróbuj, może uda się bez nerwów. Jeśli dobrze pamiętam to @witch84 bardziej ogarnia co w tej sytuacji. A przepis jest, tylko nowy i niestety panie z "doświadczeniem" to masakra....
 
@Rumuneska co tam u ciebie? Dalej pracujesz czy już na l4 jesteś?
Dostalam L4 na pierwszej wizycie, mam duzo lezec i tak tez robie :) wczoraj bylam na 2h u tesciow bo chcielismy sie im pochwalic... generalnie trzymam ciaze w tajemnicy ale mieszkamy z rodzicami wiec musieli wiedziec skoro dostalam L4, a jesli jedni to i drudzy...reszta dowie sie o wiele pozniej, jesli wszystko bedzie okej. No i po powrocie od tesciow prosto do wyra bo znowu bole w krzyzu :( martwie sie, ale mam nadzieje ze sie uda.. wizyte mam 2.10 i oby bylo juz serduszko i bilo jak dzwon.. Mecza mnie mdlosci okropnie i sennosc, ale lepiej jak sa nizbym sie miala martwic ze ich nie ma :)[emoji28]
Generalnie jestem tak sennna, ze nieraz tu zerkam ale w trakcie nadrabiania zdaze zasnac [emoji28][emoji1787][emoji23] chyba mi tez cukry szaleja, czeka mnie wizyta u diabetologa
 
Chcialam zarejestrować się do poradni kardiologicznej bo dostalam skierowanie.... pani chciała zapisać mnie na styczeń.... powiedziałam jej o 7 dniach dla kobiet w ciąży.... Ale przecież ona wie lepiej bo pracuje 15 lat i takich przepisów nie ma... i co mam jej zrobić... człowiek czuje się bezsilny nieraz już... [emoji26]
Ja miałam na skierowaniu napisane pilne. I wizytę miałam po 4 dniach, zawsze się trafi jakaś wariatka na rejestracji a człowiek się musi męczyć.
 
Dziękuje dziewczyny za pomoc :) w czwartek będę na badaniach to zakupię.

@Rumuneska to dobrze że poszłaś na L4, też obecnie już jestem i dzisiaj pierwszy dzień było mi rano niedobrze potem doszło jeszcze ból głowy ale przeszedł. Ja wizytuje 8 października miałam wybrać między 3 a 10 października ale 3 mi się źle kojarzy więc umówiłam się już 8 i mam nadzieje że już coś tam się pojawi :)
Moim rodzice jeszcze nie wiedzą dopiero powiem im jak minie 1 trymestr bo będę wiedziała że wszystko w porządku. Jedynie wiedzą w pracy, moi 2 bracia którzy teraz mi pomagają przy domu no i mąż ale obecnie przebywa za granicą. Przyjeżdża 25 października i mam nadzieje że wszystko do tej pory będzie z fasolką dobrze.
 
Dziewczyny, startowałam z naprawdę zlymi wynikami moczu wiec teraz chyba nie jest tak zle co?
IMG_1297.JPG
 
Dziewczyny dostałam wyniki z bety: 692,4. Przy czym 5.09 była 109.89.
Ciągle krwawię i ciągle coś tam leci. Ale co teraz? Trzeba będzie iść na zabieg? Kurde no dramat..
 
reklama
Do góry