reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Moja wczorajsza homocysteina to 7.49. Nie ma tak źle, bałam się że będzie gorzej ;) biorę tylko prenatal, ale dopiero od 2 tygodni, bo wcześniej "obraziłam" się na leki i nie brałam nic przez 3tygodnie czasu..
Sprawdzę jeszcze za jakiś czas i zobaczę czy coś zmienić, dołożyć czy zostawić tak jak jest :)
 
Doczytałam na internecie ale czy to oznacza ze w przypadku zajścia w ciąże nie będę musiała brać zastrzyków ? Lekarz mówił ze po tym v leiden będzie wiedział jaka dawka zastrzyków w przypadku pozytywnego testu ciążowego .
 
reklama
Ja tez bralam tylko prenatal uno i kwas foliowy zwykly 5mg... Zwykly kwas chyba do 16 tc. Ale nie mam zbadanej mutacji i zakrzepowe wszystko ujemne.
@roki_1991 ja od 2 mcy dzieki radzie kogos stąd chyba @witch84 ( juz sie pytałam czy to info od witch ale nie odpisala :p) robie zastrzyk pod katem 45 stopni i mam bielutki brzunio super, nic nie boli nic nie szczypie, siniaki sie nie robia:) konsultowalam z ginem i specami w wawie, mozna i pod tym katem:)
 
Do góry