reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Katarina91 witaj kochana :* jak się czujesz? Wszystko dobrze u Was?
My jeszcze się kulamy :D - termin na 29.01 także młoda ma jeszcze czas :)
Nie wiem co u @Funia90 bo się nie odzywa. :( teraz mają sporo na głowie, więc trzeba zrozumieć.
Być może łapniesz się na żółtą spacerówkę z RMF-u :D
 
Paulinax przykro mi :(

U mnie 2dc, miesiaczka po zabiegu przyszla w 29 dniu cyklu wiec o prawie tydzien wczesniej, cudnie by bylo gdyby mi sie cykle skrocily choc pewnie z czasem wroca do normy.

Milego dnia dziewczyny :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Odświeżam temat .
2 dni w szpitalu temu przeszłam zabieg łyżeczkowania .
Niestety dodatkowo martwię się, iż na wypisie doczytałam, że mam torbiel ciałka żółtego wielkości 35mm.
Kurcze ani razu lekarz prowadzący mi o tym nie wspomniał, a na 2 usg robionym w szpitalu też nie mówił nic lekarz, że wszystko ok.
Jak ok skoro mam torbiel na jajniku?
Czy to będzie przeszkoda w zajściu w kolejną ciąże?
co robić??:
@Paulinax przykro mi z powodu Twojej straty. Co do torbieli faktycznie wchłaniają się ale są tez przypadki że zostają i rosną wtedy się je usuwa. U mojej bratowej niestety urosły dosyć spore i trzeba było się nimi zająć. Najlepiej znajdz dobrego lekarza i to skonsultuj. Pocieszę Cię że ja mam mięśniaczka na jajniku, z tego co wiem na razie nie trzeba go ruszać.
 
Paulinax przykro mi :(

U mnie 2dc, miesiaczka po zabiegu przyszla w 29 dniu cyklu wiec o prawie tydzien wczesniej, cudnie by bylo gdyby mi sie cykle skrocily choc pewnie z czasem wroca do normy.

Milego dnia dziewczyny :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy kolejne staranka?:)
 
@Destino wrzucam zdjęcia :)
20180105_150859.jpg
20180105_150821.jpg
 

Załączniki

  • 20180105_150859.jpg
    20180105_150859.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 103
  • 20180105_150821.jpg
    20180105_150821.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 92
@Calineczka24 cudowny [emoji7][emoji7][emoji7] brzuszkiem to moge sie godzinami zachwycac. Kochana, to ty tez niedlugo sie rozpakowujesz. Piekny [emoji179][emoji178][emoji179]

@kari21 ladny avatarek

My wygladamy tak. Brzuch z wypieta dupka malego. To chyba ostatnie fotki brzuchola
IMG_20180102_212413.jpg


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20180102_212413.jpg
    IMG_20180102_212413.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 452
reklama
Paulinax lekarz powiedzial po pierwszej miesiaczce ze moge, natomiast mysle sie jeszcze troszke wstrzymac. We wtorek mam wizyte w klinice, bede wiedziala jakie badania mi zleca, dopytam ile to wszystko moze zajac i zobaczymy. W tej chwili was tylko podczytuje :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry