reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

tak ostatnią @ miałam 1 grudnia :) na pewno przyrosło jestem tego pewna :) ja też czekam ale pewnie będą dopiero po 14. sygnały? wiesz co czuję czasami kłucie nisko w brzuchu i mam boląco swędzące sutki. Ale chyba na objawy to jeszcze jest czas także nie ma co się martwić. @anja93 nie panikuj dobrze będzie zobaczysz :) jak będziesz miała wyniki to daj koniecznie znać :)
 
reklama
@membaris jak zaszłam w ciążę z synkiem to om miałam właśnie 1 grudnia. Synek urodził się 7 września dokładnie w terminie:)

Czekam właśnie na badania prenatalne połówkowe i mam mega stresa.
 
Ostatnia edycja:
@membaris wlasnie wracam z labka. Tylko druga bete robilam w innym zeby wynik miec na dzis a nie na poniedzialek, w kazdym razie moja beta dzisiaj to 3947,07 a dwa dni temu (tyle ze w innm labie) bylo 1458. Przyroslo o wiecej niz 100%.

Jest to normalne?? Dzisiaj mam 38dc czyli wedlug moich obliczen 5tc2dn.. Troche sie martwie ze taki przyrost ale pocieszam sie tym ze to inne laboratorium..
 
@Olasec o widzisz może ta data tez mi przyniesie szczęście :)
@anja93 oszalałaś dziewczyno czym się martwisz? Przyrost bardzo dobry :) któraś dziewczyna poleciła ten kalkulator bety :) ( przepraszam że nie pamiętam kto ) wpisz sobie wyniki i zobaczysz że masz wszystko w normie :)
 
@Katarina91 witamy po przerwie ;) fajnie ze juz na swoim i że ciąża już na finiszu. Już niedługo będziesz tulic swojego królewicza ;) dziewczyny coś ostatnio pisały, że RMF będzie rozdawał wózki dzieciom urodzonym 15.01 :p

Przydałby sie bo wózka jeszcze nie mamy [emoji33] teraz tyle wydatków remontowo-wyprawkowych, ze wózek odłożyliśmy w czasie. W styczniu i tak raczej nie wyjdę z małym na spacer, ale moze sie załapie na wózek od RMF FM [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Totois30 szkoda, że @ przyszła :( ale następna już może nie przyjdziemy - my zostałyśmy przerzucone na następny miesiąc, bo w ciągu jednego nie może być aż tyle pozytywów :) Całe szczęście po miesiączce już blisko do owulacji :D
 
@gosia100 tak jest bejbe teraz my walczymy ale martwie sie ze wtedy zaskoczylam od razu a teraz trzeci cykl staran nie fiksuje bardzo nie chce koniecznie zajsc i takie tam ale duzo o tym mysle musze jakos wyluzowac i przerzucic na cos myśli ale nie wiem zupelnie jak..
@anja93 przyrost bajka:)
 
Hej,
Odświeżam temat .
2 dni w szpitalu temu przeszłam zabieg łyżeczkowania .
Niestety dodatkowo martwię się, iż na wypisie doczytałam, że mam torbiel ciałka żółtego wielkości 35mm.
Kurcze ani razu lekarz prowadzący mi o tym nie wspomniał, a na 2 usg robionym w szpitalu też nie mówił nic lekarz, że wszystko ok.
Jak ok skoro mam torbiel na jajniku?
Czy to będzie przeszkoda w zajściu w kolejną ciąże?
co robić??:
 
reklama
@Paulinax w szpitalu nie sa tacy troskliwi lekarze czasem olewaja.polecam znalezc dobrego gina ale torbiele czestonsie wchlaniaja po paru cyklach albo szybciej ale trzeba monitorowac:* 1sza strata?
 
Do góry