reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991 nie wymiotuję już codziennie ale mdłości nadal są z tym, że rano mniejsze. Jeszcze ten dziwny posmak w ustach mnie wykańcza.

@Funia90 przeczucia mam, że będzie drugi synek ale bardzo bym chciała córeczkę:) choć na ten moment chce zdrowe dzidzi:)

@roxie123 ja się jeszcze boję cieszyć ale na USG się wzruszałam trochę i ucieszyłam jak zobaczyłam mojego małego fikołka:) zobaczysz, że już niedługo sama doświadczysz tego uczucia:)

I mnie dopada depresja jesienna. :(

Dziewczyny boję się o mamcia2014, że ma nawrót choroby bo jesień niestety jest paskudna a to sprzyja takim stanom.
 
reklama
@Olasec właśnie wywoływana @mamcia2014 była kilka razy i cisza. @roki_1991 na priv pisała i cisza. No dziwne taki. @kari21 jak nie chciała na forum się wypowiadać to na priv napisała. Ale nie wiem czy ktoś z nią ma kontakt poza forum??

Wiadomo że chcialabyś mieć parkę a moze się uda. A zdrowe będzie napewno
 
@MyMemories no widzisz i pewnie @ przykezie zaraz i bedzie nowy cykl[emoji4]
Kochana to trudny czas ale postaraj siw dac sobie troszke luzu.
Ja rok temu starcilam pierwsza ciaza

@AgaB33 mysle ,ze na oddawanie krwi przyjdzie czas[emoji5]
Ja mysle ,ze nawet jak sie nie ma mutacji to mozna brac folian

@Frezja_1 widze ,ze masz takie podejscie do lekow jak ja[emoji4]

@Olasec racja najwazniejsze zeby bylo zdrowe dzidzi[emoji5]

@mamcia2014 przywoluje Cie do porzadku,wracaj do nas[emoji4]

Ja melduje ,ze dzis zaczynam 30 tydzien[emoji4]
Pokaze Wam moj kokonik,wczoraj dotarl[emoji5]
1510218612-53e75793abcd466d-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a wracając do tych mutacji jeszcze raz. Powiedzcie mi jakie i w jakich ilościach brac te foliany zamiast zwykłego kwasu foliowego. Dodam że nie wiem czy mam mutacje bo nie robiłam testów
 
@Funia90 Kochana byłam bardzo wyluzowana, staraliśmy się ponad pół roku aż się udało i wszystko szlag trafił dlatego tak każdą dziwna zmianę przeżywam , stad też szukałam forum i na szczęście znalazłam was żeby troszkę oczyścić głowę i mieć z kim porozmawiać o tym i doradzić się :) teraz zacznie się nowy cykl więc będziemy działać dalej , z przyjemnością ;)
Cudownie ,że zaczęłaś 30 tydz , och jeszcze pamiętam jak to było :) ciężka ale przeszczęśliwa :) a kokonik cudowny dla drugiego maleństwa też będę chciała taki :) już z koleżanką jestem uagadana ,że jak coś to mi uszyje bo robi takie rzeczy :) dla mojej córeczki dużo fajnych gadżetów uszyła, ale jeszcze wtedy nie wiedziałam o tak uroczych kokonach :)
 
reklama
Do góry