reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mymemries zrob test[emoji4]po co sie stresowac,a jak nie jestes w ciazy to pewnie tym przywolasz @[emoji4]
Coreczka doczeka sie rodzenstwa[emoji5]
Spokojnie,ja poronilam dwie ciaze a teraz jestem w 3 [emoji5]Twoja beta podejrzeam ,ze juz po dwoch tyg miala 0,tazke rob jutro test[emoji6]

@Olasec cudownie[emoji5]przeczucia co do plci masz jakies[emoji4]?

@AgaB33 tez bym zrezygnowala z oddawania krwi w tym momencie.
Musisz teraz myslec o sobie,ja tez bede oddawac krew ale jak urodze i wykarmie niunie[emoji4]

@roki_1991 ja poki sie dobrze czuje tez chodze do pracy ,ale coraz dziwniej mi bo brzuszek zaczyna byc widac[emoji4]

@witch84 ja tez troszke odczuwam skutki jesieni,robie wszystko wolniej i marudze ,ze nie mam czasu,no moze tez moj stan troche to powoduje,ale ja generalnie tak mam jesienia no i oprocz tego bym ciagle zarla haha a Ty ?jak tam z dieta?udalo sie utrzymac?
Weeknd zapowiada sie u Was intensywnie w takim razie[emoji4]

@roxie123 zbilza sie Twoj czas[emoji8]

@Calineczka24 gdzie nam znow zniknelas z Julcia?[emoji4]

@gabrika co u Ciebie?[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mfifi04 Zobaczę co się będzie działo dalej , jeśli okaże się ,że nie jestem w ciąży potraktuję to jako miesiączkę i po prostu będę starać się dalej . Ale zawsze warto wierzyć :)

@Funia90 Mąż kupił mi test rano go zrobię , zobaczymy co wyjdzie , masz racje po co żyć w niepewności , powtórzę ewentualnie test/betę za parę dni i jeśli nadal nie będzie nic , to będzie wiadomo to coś co się działo było okresem i tyle.
Ciesze się ,że jesteś w ciąży :) to dużo dużo zdrówka i niech rośnie zdrowo dzieciątko <3 Trzymam mocno kciuki :*
 
Hm w sumie nie pamiętam takiej osoby [emoji12] na drugim wątku jedna dziewczyna nie ma mutacji ale to wyjątek tutaj nie wiem jak nowe dziewczyny. Wiem nie pocieszajace aczkolwiek mutacja to nie koniec świata i da się z tym żyć i rodzić dzieci [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@roxie123 @Funia90 przeczytałam Wasze opinie i zaczęłam się zastanawiać no i jestem dziś w pracy. Macie rację. Sama też się wahałam bo czuje że zbiera się organizm do owu więc po co to zakłócić i być smutną za 2tygodnie. Także dałam sobie siana.
 
Hej Kochane <3 zrobiłam test i wyszedł "pięknie" negatywny ... no cóż spodziewałam się tego , ale miałam nutkę niepewności ,że a nóż to już to.... dla świętego spokoju powtórzę sobie w przyszłym tyg , ale bez większych nadziei . Na razie pozostaje czekać, najwyżej to co się działo potraktuję jak @ i juz chyba ,że się rozhula i pojawi się coś co nie będzie plamieniem ....
 
reklama
@roxie123 a ten kwas foliowy metylowany to w jakiej ilości się bierze. Tak na logikę to jak się nie wie czy ma się mutację to lepiej brać ten folian i już. Czy są jakieś przeciwskazania dla kobiet bez mutacji?

@MyMemories przykro mi że jednak biek vizira. A dawno te plamienia ustały? I one w terminie ok 28 dni po poronieniu były?
 
Do góry