reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@membaris uszyjesz niebawem[emoji5]
Ja bralam 400 i wystraczylo ale kazda z nas jest inna[emoji4]

@MyMemories dobrze ,ze trafilas do nas[emoji4]teraz dla dzieciaczkow sa przepiekne rzeczy,worek kasy i mozna szalec[emoji23]
Ja nie bralam inofenu ale duzo dziewczyn bierze i sa zadowolone[emoji4]

@madzia0902 pieknie[emoji7]tsh zbijaj ,lepiej zeby bylo nizsze

@mamcia2014 noo w koncu kobitko[emoji4]witamy[emoji8]
Ciesze sie ,ze wszystko oki,czasem przerwa dobrze robi,to teraz powrot do diety i cwiczonek[emoji4]
W styczniu rodze to tak od marca mnie bedziesz motywowac do cwiczen[emoji16]

Dziewczyny jedziemy z M dzis do Sopotu po pracy[emoji4]rowny rok temu tez tam bylismy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Funia90 Oj tak worek kasy i można szaleć :D mam 2 latke w domu i czasem się zastanawiam czy nie zbankrutuję na tych sukieneczkach , spineczkach i innych cudownościach :p ciekawe co będzie przy drugim :p Inofem będę brała dalej choćby tylko po to żeby wszystko było uregulowane , ale jakiś spektakularnych efektów nie widzę ;) a może są tylko ja ich nie zauważam ;)
Miłego popołudnia :*
 
@mamcia2014 no na reszcie :) dostaniesz po pupie za takie znikanie bez słowa!! Ty lobuzie jeden, nie wolno nas tak straszyć! Dobrze że jesteś już :) ponieważ pewnie nie jesteś w stanie nadrobić, to tak cichutko się pochwalę, że jestem w ciąży :) teoretycznie 8 tydzień, ale z usg 6. Dostałam leki i teraz jakoś byle do przodu....
 
Roki gratulacje! !!! Mega wiadomość super super super ;)

Kochane Wiktorek zdrowy ja też już ok przepraszam raz jeszcze mogłam uprzedzić że znikam na jakiś czas przyjmę każdego koniaka i każda karę z pokorą;)
A i motywować będę każda z was jeśli zechcecie powalczyć o zdrowszy tryb życia. Motywuje też moja mame która razem ze mną cwiczy :)
 
No dokładnie @mamcia2014 zmotywowałaś @Frezja_1 chwaliła się postępami. Ja jestem chyba ciężki przypadek. Ale jak wrócę z pracy i córcia mnie prosi aby się z nią pobawić to nie potrafię jej odnówić a potem dzień się kończy i jakoś tak... Się nie udaje
 
Witajcie dziewczyny przepraszam ze nie odniose sie do wszystkich ale jestem w miare nabiezaco.
Madzia gratuluje:*
Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego na produktach Swansona dokladnie sprawdzalam folian i B6 jest napisane ze nie wskazane dla kobiet w ciazy???
 
reklama
Do góry