reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Załączniki

  • large_apteka_internetowa_gemini_folian_quatrefolic_kwas_foliowy_800mcg_swanson_30_kapsu-ek.jpg
    large_apteka_internetowa_gemini_folian_quatrefolic_kwas_foliowy_800mcg_swanson_30_kapsu-ek.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Właśnie chciałam się zapytać odnośnie kwasu foliowego , lekarka zaleciła mi Femibion 1 bo chodzi o witaminy których mi ogólnie brakuje przez niedoczynność tarczycy, i o foliany , a teraz czytam o tym swansonie i się zastanawiam czy na to nie przejść ? co myślicie ?? Oprócz tego biore właśnie euthyrox , metformax, i wit d3 zeby utrzymać ją na dobrym poziomie bo w końcu mam w normie , bo tak to miałam koszmarny niedobór. A i jeszcze mi zalecono Inofem i nie wiem jak to wszystko razem ugryźć . Tyle tego mam ,że idzie zgłupieć ;) Inofem biorę od kwietnia , ale żeby jakieś spektakularne efekty były to nie wiem... może coś podpowiecie ??
 
Hej dziewczyny :)wczoraj zrobiłam betę i potwierdziła test bo wyszła 680 czyli ciąża jak nic :) Zrobiłam też TSH i wyszło mi 3 niby w normie się mieści ale wiem że u ciężarnych te normy są inne, powinnam się martwić tym wynikiem? Na to białko C i S muszę czekać do 10 dni :(
Oprócz tego to już mam ciążowe boleści brzucha, zapomniałam już jakie one są bolesne, ja wiem że to rozciąganie się macicy itd ale to tak promieniuje do kręgosłupa że aż się za przeproszeniem rzygać chce, brrr masakra, ma albo miała któraś tak? Ja tak miałam też w pierwszej ciąży więc się tym nie martwię, jak już wytrzymać nie mogę to biorę nospę i przechodzi.

@MyMemories witam Ciebie w gronie aniołkowych mam.
 
@madzia0902 Gratuluję <3 cudownie takie coś czytać <3 to niech rośnie zdrowo bąbelek <3 jeśli chodzi o tsh to jest za wysoko, musisz iść koniecznie do lekarza i do endokrynologa , ja w ciaży miałam 3,8 i wykryli mi niedoczynność a tylko dlatego ,że byłam w ciąży i musieli mi zrobić dokładne badania, a wcześniej nikt się nie kwapił i nie miałam pojęcia ,że choruję , tyłam a wmawiali mi ,że przez to że dużo jem....szkoda tylko ,że nikt nie wiedział jak jem i ile jem i nikt nie słuchał ,że się źle czuję.
Jeśli chodzi o bóle ja miałam bóle od kręgosłupa całą pierwszą ciąże, malutka tez była tak ułożona , na początku myślałam ,że zbliża się miesiączka bo takie bóle , później się okazało ,że to ciąża :) Gdyby coś Cie niepokoiło to koniecznie do gin ;) Ale na pewno będzie dobrze <3 A nospa to dobre rozwiązanie :)
 
Jestem w końcu przepraszam za długa nieobecność dziewczyny zrobiłam sobie odwyk od neta bo za dużo siedziałam.
Teraz skupiłam się na sobie trochę i na rodzince wybaczcie wiem że na pewno się martwilyscie.

Niedawno mieliśmy rocznicę ślubu byliśmy nad morzem potem święto zmarłych spędziłam sama z małym dopiero w sobotę na groby pojechaliśmy.
Byłam na kontroli u lekarza bo trochę gorzej się poczulam zrobilam się nerwowa bardzo i niespokojna dostałam lekarstwo i jest już dobrze.

Musiałam się wyciszyć teraz wróciłam do ruchu i jem znowu regularnie .

Przytyłam jakieś 4 kg więc pora się bujnąc.

A co u Was kochane ? Jeszcze raz przepraszam .
 
reklama
Madzia gratulacje; ) Ja miałam tsh koło 2 -2,5 w ciąży z tego co kojarzę przejdz się do lekarza i podpytaj co i jak nawet do rodzinnego .
Jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnej ciąży; )
 
Do góry