reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Był sobie smutek...

kizi, podejrzewam, że z taką fałdką to będzie nas więcej po porodzie... i to przez kilka ładnych miesięcy.
ja uwielbiam swój brzuch. i piersi też są fajne. ale jak patrzę na uda i tyłek... to wolę udawać że to nie moje i chyba dzięki temu udawaniu jeszcze się załamałam i pozwalam sobie na kolejne magnum z migdałami :-D tragedia... ale co ja się będę przejmować? całą jesień, zimę i wiosnę będę mieć na regenerację :-D
 
reklama
OOOooo tak ja tez słyszałam o tych MEDALACH MACIERZYŃSTWA :-D:-D
dobra nazwa na te mało przyjemne rzeczy...
Szyszunka po ciąży będziemy sie motywować do zrzucenia dodatkowych kilogramów...ja niestety ciążę zaczełam nie w rozmiarze 38 więc sporo przcy przede mną chociaż w ciąży nie przytyłam dużo. Ale tez od kilku dni sie czuje taka ciężka i brzydka :huh::huh::huh:...na szczęście mój M mnie podtrzymuje na duchu i twiedzi, że sama sobie to wmawiam...może cos w tym jest??
 
Chyba wszystkie juz się czujemy duże i ociężałe:tak:
ale teraz to jeszcze nic ja już się boje jak będę wyglądać po ciąży- pewnie nie za ciekawie a tej ciąży tez nie zaczęłam w rozmiarze 38
Wiem z własnego doświadczenia, żę siedzenie w domu z dzieckiem nie sprzyja diecie i powrocie do fajnej figury....
Może jak faktycznie będziemy sie tu nawzajem motywować to jakoś to będzie:baffled:
 
ja jak mały miał 3 miesiace zapisałam sie na aerobik chodziłam 3 razy w tygodniu po godzince niestety chodziłam tylko miesiąc bo pozniej juz mi sie nie chciało ale schudłam wtedy bardzo szybko 4kg bez meczenia sie i odmawiania,wiadomo troche sie ograniczałam ale jaka byłam dumna z siebie a pot tak sie lał ze mnie tzn.tłuszczyk sie topił hihih
 
No tak bo samo karmienie piersią pochłania ogromne ilosci energii.
więc spokojna, rozsądna dieta i można na prawdę spaść z wagi całkiem sporo...
dlatego teraz tak wcinam wszystkie pyszności bo wiem, że jak bedę karmić to nie będzie juz tak różowo:-:)-:)-(
 
Hehehe a ja nawet nawet na cole sobie pozwolilam, a maz na mnie spod byka... i mowie,do meza, kochanie, nigdy nie wiem kiedy moj lyk bedzie ostatnim.. :sorry2:(skads to zgapilam haha) a on pyta o co mi chodzi.. To mowie, no nigdy nie wiem kiedy urodze i juz nie bede mogla sie napic coli..:tak:
 
Ja juz nawet nie będe mówiła jakie mieszanki sobie serwuję...słodko, słono, kwasno i znowu słono. Nie wiem co sie ze mna dzieje ale nie mogę zapanować nad swoim apetytem...ciągle mam cos w buzi he he
 
Dzien dobry kobietki
ja juz nadaje sie jako tako do zycia, moj tato zmarl i przezywalam najgorsze chwile w zyciu. Mam nadzieje ze malenstwo w brzuszku bardzo tego nie odczulo, tak to w zyciu jest jeden umiera drugi sie rodzi...... szkoda tylko ze tato nie doczekal sie drugiej wnusi a tak niewiele zabraklo ale coz wierze mocno ze patrzy na nas z gory i sie usmiecha
 
reklama
Do góry