reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
noo 62-68 nosi ale to od numeracji zalezy...
saleminka- no 74 to duży nie jest taki w sam raz.

np.ogrodniczki zakładam mu rozm.80
ciekawe jak wagowo wyjdzie,za miesiac chce podejść do przychodni sprawdzić jego wagę,ostatnio było 10kg :-D
Kupiliśmy lzejszy wózek,bo przez mój miałam odciski już :-D

no właśnie,mamuśki jakie wózki macie?
 
10 kg wooow to waży ale on juz ma pól roku to wiadomo :) ja mam zwykły wózeczek gondolke jak narazie mały leży w tym wkladzie to wóza ale niedlugo z niego wyrośnie to bez tego tylko na kocyku w wozku bedzie jechał :)
 
no waga imponująca,ale urodził się 4200g to aż tak dużo się nie wydaje te 10kg w 7miesiącu hehe :-D

jak były te upały niedawno to Kubuś był w spodenkach i krótkim rękawie i miał apaszkę na głowie,ale i tak pocił się bardzo a pił jak wielbłąd :-)
 
no to moj MIś nosi juz tylko te 74 rozmiar a za 4 dni ma 3 miesiace. Bo 68 koszulki trzeszcza na nim, a kupilam mu body 68 ostatnio 3 sztuki to mysle ze za tydzien dwa beda za male, co ja mowie one juz sa za male bo go ledwo dopinam i trzeszczy na nim wszystko! a do gondolki to nie wiem jak on za miesiac sie zmiesci jak mu moze z 10 cm zostalo wzdłuż jak nogi ma podkurczone, ostatnio unas w plocku w cieniu temperatura wynosila 39 stopni !!! o 10 rano! i ja z nim musialam isc o godz 15 to byl w bodziaku i hustce na glowie i byl mokry jakby go woda zlal. A co sadzicie na temat czapek i hustek? Do jakiego czasu dzidzius powinien miec cos na glowce? bo jak wiatru nie ma ani nic a on w hustce cienkiej sie grzeje ostro, caly łepulek ma mokry.

ogolnie to teraz sie zakochalam.. Na mm juz pisalam :D Ale nie mog nawet jesc, od piatku 2 kg schudlam!
 
moim zdaniem to bynajmniej do roku dziecko powinno mieć na głowie coś,bo tu chodzi o osłonięcie głowy bardziej,chyba że wieje to i uszka muszą być zakryte ;-)

to mój jakiś mały w porównaniu do Twojego hehe :-)
 
Martyś kochanie jak on taki duzy to ćwicz z nim duzo żeby później nie miał problemu z obracaniem sie i podnoszeniem. obracaj go na boczki, machaj mu nóżkami i za rączki podnoś leciutko. to dziala serio mojej szwagierki synek też taki wielki i musiala na taką gimnastyke chodzić bo nie umial sie obracać a juz mial wtedy 4 miesiące niecałe.
Saleminka- racja do roku czasu czpeczka jak nic. nawet w upał trzeba tym bardziej że to ciemiączko dzieci mają..
 
no to dobrze bedzie czapule nosil.
Sugar kochana jak on co chwile sie na boki przekreca, ostatnio lezal na brzuchu wyszlam Z pokoju po butelke wracam a on na plecach! Nie wiem jak on to zrobil (nikogo w domu nie bylo!) i 2 razy na brzuch mi przerzucil sie, ale reke by sobie wykrecil hehe dobrze ze kolo niego siedzialam :pP Bo on jakoś tak leżał na plecach, przekrecil sie na bok, a zaraz potem patrze a on ma buzie w łóżko odwórconą ,nogi i z brzuchem walczyl bo reką sie troszke tak jakby zaklinowal
Ale ćwicze z nim ćwicze ;D On ze mna to ma przerąbane bo ja go mecze niezle ;P Jak ktoregos dnia o 19 go do 21 wymeczylam to zjadl o 21 butle 170ml i wstal mi o 7 rano ;D
 
reklama
palak mi wczoraj przyszed tiny love (bomba, Niko go uwielbia :D) i czeka na mate fisher price, nie moge sie doczekac, ale bedzie zabawa :D!!!!!!!!
moj jest leniwy i zamiast ze mna cwiczyc sobie, to tylko placze bo mu sie nie chce :D...
 
Do góry