reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

Salemcia- ale se rozpisałaś :)
Moj mały w piatek na kontrol idzie :) a ja juztro do dentysty :wściekła/y: niestety
Co do obracania podnoszenia itp to Marcel juz prawie dzis sie obrocil na brzucho.. jeszcze troszke... a jak lezy to probuje siadać a sie złości bo mu nie wychodzi :D

ale do posadzenia dupy daleka droga :-D współczuje tym maluchom,ile to one muszą się namęczyć,ogólnie siadania nie jest aż tak łatwe,w wózku czy łóżeczku łatwiejsze,ale na przestrzei gdzie nie ma sie za co chwycić i podciagnąć masakra,Kubie udało się dopiero kilka dni temu to zrobić :-)
wczoraj próbował wstać,ale został w pozycji takiej ze klęczał a rączkami trzymał się szafki :-D i oczywiscie "mamusiu pomóż,bo nie wiem jak wrócić na czworaka..."
 
reklama
salemciu jak ci zazdroszcze tego ruchliwego robaczka :).... i sam potrafi sie juz zajac, ale czas szybko leci i my niedlugo tez tak bedziemy miec.... jak pomysle ze za pare dni 2 miechy nam stuknie :).... jak ja do tej pory nie dowierzam ze mam dziecko :p...
 
Hehe ja dzis mam 4 rocznice przyjaźni z Janem
A jutro 3miesiące Michasia ;D
I tez nadal nie wierze ze mam dziecko, gdyby dawal mi pojarać to ok. ale on grzeczny taki aż normalnie dziwne, po takiej matce jak ja :p hehe Ja pierwsza noc przespałam jak mialam 3 lata podobno i matula z ojcem mysleli ze cos mi sie stalo, biegali co 5 minut i sprawdzali czy oddycham :p BO podobno cale noce darlam sie ;Phehe

Mama stwierdziła ze ja mam dobrze, glupi ma szczescie. I że nie wiem co to macierzyństwo nawet hehe :p

Kurde miałam sie za sprzątanie wziąść a niechce mi sie ;P
 
Sakemciu to fajnie sie masz.. ja juz sie niemoge doczekać aż marcel usiądzie :)
Martuś- ale ten czas leci 4 lata to dlugo. ja z meżem sie znamy 2,5roku a 1,5 roku po slubie juz. a twoj Mały też widze rośnie a rośnie :)pokażesz jakieś fajne nowe foty? :*
Wogóle co robicie ciekawego..??
mi sie też nie chce nic mialam też posprzątac ale mam to gdzieś :-D
 
reklama
Do góry