reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

reklama
Agutko bardzo oczekuje twojego rozwiązania :) zobaczysz, jak przyjdzie to bedziesz później sie zastanawiała jak ta ciąża szybko mineła :)
 
Cleosiu,dziekuje sliczniuchno. :-*
Bo tak kurcze wszystkie Dziewczynki do mnie pisza,co mnie bardzo cieszy ;D ale chcialabym sie wreszcie odwdzieczyc tym samym. :) No i moc przytulic te moje Malenstwo i przeprosic za to,ze sie tyle na poczatku ciazy wycierpiala... ::) :(
A ciaza... Ja juz teraz sie zastanawiam,kiedy te 9 miesiecy minelo. :o Jeszcze niedawno robilam test. ;)
 
AGUTKO ja cie doskonale rozumiem mi tez tylko pare godzin moze zostalo i czeakam z niecierpliwoscia kiedy malemu zechce sie wyjsc oby nie za dlugo wszystko juz gotowe ale najwazniejszego skarbu jeszcze nie ma:)
pozdrowienia
 
Kamcia,Tobie to juz naprawde niewiele zostalo. :) Trzymam kciuki,zeby szybko i jak najmniej bolesnie wszystko poszlo! :D Ja juz tak bardzo chcialabym przytulic Moja Moja i tylko Moja Coreczke,ahhhh... :) Chyba sie zaraz porycze... ::)
 
To już zamykając moje przyrosty wagi - pozostaje +11.
Ciekawe jak mi potem będzie spadała ta waga. A plany mam ambitne - chcę też zrzucić to, co mi po Julce zostało...
 
Marrtruda, masz cudowny przyrost wagi! Ja jestem na plusie 16kg :(. A tak naprawde lacznie z wszystkimi to +22 :(. Chcialabym o tyle mniej wazyc jakis rok po porodzie... A poki co czekam, az Bartek wyskoczy z brzucha. Jak na razie mu sie nie spieszy...
 
reklama
Do góry