reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

Ja po dzisiejszej wadze 65.W ciągu 10 dni wychodzi że przytyłam 2 kg.Pani doktor wzrokowo po brzuchu stwierdziła że duże dziecko bedzie.
 
reklama
Miska nie szalej jak ja teraz to kilo nadrobie do ciebie :D Anna nie panikuj 15 to i ja mam :D przy mojej budowie wygladam eh :p a chwila gdzies mam zdjecie zaraz ide wrzucic najnowsze :p mija ty duze dziecko eh a moje lekarz mowi ze jak bedzie mialo 3 kilo to super bom chuda :p aj tam kobietki po porodzie sie niewyspimy niedojemy nalatamy przy dziecku ze schudniemy raz dwa :D
 
DZIKUSKA, no sorki ze cię przegoniłam, ale to to siedzenie w domu i brak ruchu, bo jem tak samo :) no ale co zrobić jak mały taki niecierpliwy i chce już wyjść na świat a jeszcze mu to niewskazane :) jeszce ten tydzień i następny muszę sie pomęczyć, ach.... :)
 
eh ja cala ciaze brzuch prawie na kolanach nosilam; kazdy mowil ze nie donosze; lekarz tetna dziecka do ostatniego razu szukal we wlosach :p tez czekalam i czekalam i dupa jasiu :D a ty sie nie martw masz kobieto 9 miesiac zaczety czyli ten 36 tydzien wiec juz jest wszystko dobrze; teraz kazdy dzien sie liczy; jak ogladalam na BB zdjecia wczesniakow wazacych po 800 gram to bylam przerazona; kobiety rodzą w 24 tygodniu i wszystko jest ok; trzeba myslec pozytywnie i tyle;
 
reklama
Do góry