reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a co mówi waga..

reklama
U mnie jakies 6-7 kilo do wagi z przed ciąży, a to dopiero niecałe 3 tygodnie, ;-) więc chyba niezle ;-) myśle że część z tego to cycuszki z mleczkiem, bo ciąży troszkę ;-)
 
Haha,u mnie cycuszki to podstawa! :-D Taaaakie sa wielkie i ciezkie,ze HoHo. :-p Narazie zrzucilam 11kg,no i pozostalo jeszcze 7 do wagi sprzed ciazy. ;-) Ale jakos sie tym nie martwie - warto bylo przytyc! :-D
 
Agutko to mi tez pozostało 7 kg do wagi sprzed ciąży (drugiej) :-) plus 7 kg do wagi sprzed ciąży (pierwszej):-) . Ale co to jest 14 kg do zrzucenia :-) - pestka:-) . Jestem pełna optymizmu i wierzę, że dam radę. Bedzie ciężko ale małymi kroczkami będę dążyła do celu :-) .
 
No mnie pozostały 2 kilosiki z poprzedniej ciąży:tak: ale to jakoś samo i powoli ustępuje;-) zresztą jutro będzie 6 tyg. po cięciu i siadam na rowerek(taki w domku)i zabieram się za brzuszek bo troszkę wisi nad blizną;-)
 
Ja się w końcu musze tez zważyc bo sama jestem ciekawa jak u mnie z tymi kg:baffled: martwi mnie tylko ten troszke zwisający brzuszek:zawstydzona/y:
 
reklama
Ja ważyłam sie w poniedziałek jest 56 czyli zostało po ciąży 4 kilo.Ale to pewnie w piersi wiekszosc weszla i tocke w brzuszku zostało,ale tylko tocke.;-):-D
 
Do góry